Vyklízení bytu v Praze: 3 důvody, proč vše nechat na profesionálech

Vyklízení bytu je leckdy doslova strašákem. Hlavně v okamžicích, kdy se stěhujete z jedné nemovitosti do druhé, případně se potřebujete zbavit starého nábytku a spotřebičů, které v bytě zanechali předchozí majitelé či nájemníci. Nemluvě třeba o odstranění věcí po pozůstalých, ale také úklidu sklepa, půdy apod. Abyste se s tím nemuseli zbytečně trápit, je dobré si na pomoc přivolat specialisty na vyklízení. Důvodů ke spolupráci se najde hned několik.

1. Úspora času a námahy

Zásadní argumentem, proč si sjednat služby některé z firem z vašeho okolí, jež se vyklízením nemovitostí v rámci své činnosti zabývají, je časová úspora. Jen si představte, kolik hodin by vám zabralo rozebrat veškerý nábytek, snést ho, naložit do auta a odvézt do sběrny. Tento proces byste navíc možná museli uskutečnit několikrát. Tím, že odpovědnost přenesete na odborníky, můžete trávit čas dle svého a mnohem příjemněji. Nemusíte se vůbec namáhat a shánět další volné ruce, které vám s vyklízením a odvozem pomohou.

2. Odvoz v rámci ceny

Bydlíte-li v hlavním městě, pak vám ráda pomůže společnost Prodafi – vyklízení bytů Praha. Ta disponuje zkušenými a fyzicky zdatnými pracovníky, kteří bez problémů snesou těžký nábytek z vyšších pater. Poradí si prakticky se vším. Firma samozřejmě zajistí odvoz na patřičná místa, tedy do sběren, na skládku apod., vizte odvoz spotřebičů Praha. Vše přitom máte v rámci jedné ceny, takže se nemusíte obávat žádných poplatků navíc.

3. Řádná likvidace

Součástí kontraktu je také likvidace a recyklace veškerého materiálu dle platných norem a vyhlášek. Ostatně starý nábytek, spotřebiče, ale také třeba suť a další předměty prostě nelze jen tak vyhodit do popelnic před domem. Často se v tomto lidé, kteří si vyklízení bytů provádějí svépomocí, mýlí. Ekologická likvidace je nezbytná.

Publikováno: 29. 11. 2022

Kategorie: Reality

Autor: Katka Jandlová