Reklamní roušky - ideální způsob propagace vaší firmy

Nošení roušky se v současné nelehké době nevyhne prakticky nikdo. Nosíme je po ulici, v práci i během nakupování v obchodech. I když není nošení roušky příliš pohodlné, přináší sebou šanci, jak probíhající krizi využít k propagaci vlastní firmy a alespoň částečně tak sanovat ztráty, které mnohé podniky čekají.

Roušky s potiskem jako efektivní reklama firmy

Řešením jsou reklamní roušky, které mohou být opatřeny libovolným potiskem a nést například vaše logo, název oblíbeného produktu či váš kompletní firemní design. Z roušek tak můžete vytvořit jedinečné módní kousky, které budou lidé rádi nosit, a na každém kroku tak zvyšovat povědomí o vaší firmě. Obzvláště, pokud jim roušky přibalíte zdarma k nákupu jako propagační dárek. Roušky s potiskemsplňují všechny atributy dokonalého reklamního předmětu. Jsou levné, praktické a lidé je nosí všude. Jakékoli reklamní sdělení si tak prohlédne velké množství lidí.

Roušky s potiskem si můžete odečíst z daní

Podle zákona 235/2004 Sb. o dani z přidané hodnoty (§ 13 odst. 9 a § 72 odst. 4) a 586/1992 Sb. o daních z příjmů (§ 25 odst. 1) si můžete reklamní předměty odečíst z daní, pokud splňují 3 jednoduché podmínky: · Jsou viditelně označeny vaším logem, jménem firmy, či názvem vašeho produktu. · Nejde o alkohol nebo tabák, tudíž nepodléhají spotřební dani. · Jejich cena je nižší než 500 Kč bez DPH. Všechny tyto podmínky splňují reklamní roušky s potiskem na výbornou. Jedná se o vysoce praktický dárek, který v dnešní době využijí všichni. Náklady na získání nového potenciálního zákazníka jsou přitom u reklamních roušek výrazně nižší než u jiných typů reklamy. Říká se, že krize je příležitost. Využijte tedy současnou situaci ke zvýšení povědomí veřejnosti o vaší značce a získání nových zákazníků.

Publikováno: 02. 11. 2020

Kategorie: Marketing

Autor: Katka Jandlová