Tip na půjčku přímo pro podnikatele

Sháníte finance na růst vašeho podnikání? Pokud je nemáte na vlastním účtu, nabízí se dvě varianty. Buď přemluvíte nějakého investora, že vaše podnikání má smysl a může mu vynášet, nebo si vezmete půjčku. Na té druhé možnosti není vůbec nic špatného. Některé instituce totiž nabízí půjčky přímo na míru podnikatelům. Vzít si půjčku je sice vždycky trochu risk, ale o tom je celé podnikání. Nesmíte se bát, musíte svému nápadu věřit a vsadit na něj všechno.

Podnikatelská půjčka od banky? Raději ne

Půjčky pro podnikatele nabízí více institucí, pro malé a střední firmy je ovšem zpravidla nevýhodné vzít si úvěr od banky. Tradiční banky totiž velké množství firem odmítají, půjčku jim prostě nedají. Nemají rády firmy mladší než 3 roky, což je absurdní, protože právě v začátcích mnoho podnikatelů potřebuje finance na rozvoj. Navíc mají velmi dlouhé schvalovací procesy plné zbytečného papírování.

Získat úvěr na podnikání nemusí být složité

Spousta firem si projde odmítnutím od banky a pak žijí v domnění, že získat půjčku na podnikání je tvrdý oříšek. Ferratum Business se jim snaží dokázat opak. Nabízí půjčky pro podnikatele ve výši od 50 000 Kč do 1,3 milionu Kč, podmínky má daleko příznivější než banky. Abyste úvěr získali, je potřeba mít firmu fungující déle než 12 měsíců s ročním obratem alespoň 600 000 Kč. Dále je vyžadován podnikatelský bankovní účet, firma musí fyzicky podnikat v ČR a všichni její vlastníci musí mít trvalé bydliště v ČR.

Čas jsou peníze

Ferratum Business navíc láká i na velmi jednoduchý proces vyřízení. Žádost vyplníte během pěti minut a velmi rychle se také dozvíte (v průměru během jednoho pracovního dne), zda jste s ní byli úspěšní. Neztrácejte tedy čas, rychlá půjčka pro podnikatele od Ferratum je tady i pro vás, ať už je potřebujete na nákup nového vybavení, nábor nových zaměstnanců nebo rozšíření poboček.

Publikováno: 19. 07. 2019 / Aktualizováno: 12. 06. 2023

Kategorie: Finance

Autor: Katka Jandlová