Lukrativní zaměstnání? Práce realitního makléře.

Mnoho profesí dnes bojuje se stagnací, nevydělává tolik jako dříve, navíc hrozí nová ekonomická krize. Přesto je pár oborů, které prosperují. Jedním z nich je sféra prodeje realit.

Realitní makléř – práce snů

Trh s realitami je v pohybu. Vznikají stále nové nemovitosti a ačkoli jejich cena roste, zájem kupců neklesá. Průzkumy uvádí, že za poslední čtyři roky stoupla hodnota zejména bytů skoro dvojnásobně! Možnosti výdělku tak nabízí neomezené možnosti. V současné době realitní trh poptává nové makléře, aby uspokojil přání všech svých klientů. Jde o zaměstnání snů. Práce realitního makléře nabízí hned několik bonusů. Nebudete například vázáni osmihodinovou pracovní dobou. Naopak v této profesi hodně cestujete, poznáváte nová místa i velmi zajímavé lidi. Realitní makléř práce vás nijak neomezí, naopak. Budete více svobodní a díky provizím i finančně nezávislí.

Jak začít pracovat jako realitní makléř?

Hledáte-li práci v tomto atraktivním oboru, učte se u prověřených firem s dobrou pověstí. Mezi ně patří známá realitní kancelář RE/MAX Nova, kde zrovna v tento moment hledají nové posily. Vám stačí nadšení, zájem o obor a touha se v této sféře zdokonalovat. S ostatním vám pomohou zkušení kolegové. Odměnou vám bude plat, který už po pár měsících může být kolem 150 000 korun. Nebojte, příležitostí, jak vydělat slušné peníze, bude dost. Realitní kancelář se zaměřuje na prodeje i pronájmy nemovitostí. Šanci má každý. Čerstvý absolvent školy bez praxe, maminka na mateřské či senior.

Plat realitního makléře je vysoko nad průměrem

Jaký má realitní makléř plat? Flexibilní, velmi schopný člověk se brzy dostane od prodeje menších realit k zakázkám v hodnotě desítek i stamiliónů korun. A protože plat realitního makléře určují provize, může jeho příjem dosahovat částek, které si leckteří nevydělají za celý rok. Možná si říkáte, že není snadné prodávat byty, domy či pozemky. Ovšem dnešní doba tomuto obchodu jen nahrává. Pokud budete navíc vystupovat pod značkou známé firmy, snáze si získáte důvěru klientů a vaše obchody jen pokvetou. Chcete ještě pracovat klasickou osmihodinovou směnu za stálý a ne příliš lukrativní plat, nebo toužíte být pánem svého času a vydělávat velké peníze?

Publikováno: 04. 03. 2019 / Aktualizováno: 22. 05. 2023

Kategorie: Práce

Autor: Katka Jandlová