Zlaté slitky s hologramem: Garance bezpečné investice

Zlato je tradičním způsobem diverzifikace portfolia a uchování hodnoty v době ekonomické nejistoty. Investoři se často uchylují k fyzickému zlatu ve formě zlatých slitků, které představují hmatatelný a odolný majetek. Mezi různými možnostmi zlatých investic vynikají zejména švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinérie Argor-Heraeus. V tomto článku se zaměříme na důvody, proč je právě toto investiční zlato dobrou volbou.

1. Garance ryzosti a původu zlata

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinérie Argor-Heraeus se pyšní pozicí jedničky v oblasti garance ryzosti a původu zlata. Tyto slitky jsou vyráběny touto renomovanou rafinérií, což zajišťuje nejvyšší standardy kvality. Investoři tak mohou mít absolutní jistotu, že investují do skutečně ryzího zlata s bezchybným původem.

2. Hologramová bezpečnost

Hologram, který je ražený do zadní strany slitku, představuje revoluční bezpečnostní prvek. Oproti běžným nálepkám je hologram nedělitelnou součástí zlaté cihličky. To znamená, že kupující mají záruku, že investují do autentického zlata, protože hologram nelze sundat a přenést na jiný slitek. Tato inovace poskytuje investorům klíčovou jistotu v době, kdy se snaží chránit své investice před paděláním a podvody.

3. Kinebar® hologram

Švýcarské zlaté slitky s hologramem využívají technologii nazývanou Kinebar®. Tato chráněná obchodní známka společnosti UBS (Union Bank of Switzerland) představuje difrakční bezpečnostní prvek, známý jako kinegram. Kinebar mění obrys i barvu při mírném pohybu slitkem, což je znak autentičnosti. Tato patentovaná technologie se používá i pro zabezpečení bankovek a cestovních pasů, což svědčí o její spolehlivosti a nezranitelnosti vůči kopírování.

4. Cenová dostupnost

Investoři mohou ocenit, že slitky s hologramem nejsou významně dražší než běžné slitky. Tato cenová dostupnost znamená, že i ti, kteří teprve začínají s investicemi do fyzického zlata, mohou využít výhod této pokročilé technologie a získat jistotu autentičnosti svých investic.

Investice do zlatých slitků představují bezpečný a tradiční způsob diverzifikace portfolia. Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinérie Argor-Heraeus nabízejí nejvyšší garanci ryzosti a původu zlata. Hologramová technologie Kinebar® poskytuje další vrstvu bezpečnosti, kterou nelze jednoduše napodobit. Jestliže hledáte spolehlivou investici do fyzického zlata, nenechte si ujít možnost investovat do švýcarských zlatých slitků s hologramem, které jsou dostupné v e-shopu Zlatovna.cz. S garancí výkupu, garancí ryzosti a garancí původu je tato investice nejen bezpečná, ale i perspektivní pro budoucnost.

Publikováno: 28. 11. 2023

Kategorie: Finance

Autor: Jakub Vohradský