Tipy a rady

Plastové bedny s víkem bezpečně ochrání zboží před poškozením

Hledáte praktické řešení na skladování zboží či součástek? Potřebujete zajistit bezpečnost předmětů během přepravy? Řešení je jednoduché: pořiďte si kvalitní plastové bedny s víkem. Přečtěte si o nich více a zjistěte, v čem jsou tak skvělé a kde všude se využívají.

Dokonalá ochrana od plastové bedny s víkem

Plastové bedny s víkem se pyšní těmi nejlepšími vlastnostmi, díky kterým je zboží chráněno před mechanickým poškozením, a dokonce i před změnami teplot. Bedny se vyrábějí z polyetylenu a polypropylenu, z odolných kvalitních materiálů, které přepravkám zajišťují dlouhou životnost.

Plastové bedny s víkem jsou pevné a snadno se s nimi manipuluje. Jejich údržba je nenáročná. Sympatické jsou také z ekologického hlediska – poté, co doslouží, jsou stoprocentně recyklovatelné.

Na výběr je mnoho provedení a barev, mezi kterými každý najde variantu přesně podle svých potřeb. Velikost a typ přepravky se liší dle jejího účelu.

Kde plastové bedny nachází využití nejčastěji?

V automobilovém průmyslu pomáhají přepravky bezpečnému přepravování drobných součástek. Stejně tak se hodí v další průmyslové výrobě, třeba ve výrobě elektroniky, v chemickém průmyslu, farmacii apod. V potravinářství umožňují bezpečné skladování ovoce i zeleniny případně dalších potravin. K dostání jsou přepravky přímo určené k uschování sklizených plodů.

Další produkty od Schoeller Allibert

Kvalitní plastové bedny s víkem navrhuje a prodává firma Schoeller Allibert. Zabývá se jimi už přes padesát let. Za tu dobu prošly bedny obrovským vývojem – a stále se zlepšují tak, aby klientům co nejvíce vyhovovaly. Firma vyrábí i další produkty, třeba skladovací kontejnery, nápojové přepravky, palety a vozíky. Velké množství výrobků je na skladě, což umožňuje rychlé vyřízení objednávky a včasné dodání zboží.

Reklama

Chcete manažerský telefon na úrovni? Doporučujeme pořídit špičkový iPhone Xr od Applu!

Sofistikovaný ERP systém Money S4 vám pomůže zefektivnit podnikání.

Se službou iDoklad můžete snadno vystavovat a evidovat faktury online zdarma odkudkoliv!

eWay-CRM je profesionální software pro řízení projektů. Mějte vaše projekty pod kontrolou!

Kde přijít k penězům

Práce v realitách

Pracovní vytížení, podle vašich možností. Staňte se realitním Andělem.

Cofidis půjčky

Půjčte si pohodlně z domova až 500 000 Kč na cokoliv.