Tipy a rady

Plastové bedny s víkem bezpečně ochrání zboží před poškozením

Hledáte praktické řešení na skladování zboží či součástek? Potřebujete zajistit bezpečnost předmětů během přepravy? Řešení je jednoduché: pořiďte si kvalitní plastové bedny s víkem. Přečtěte si o nich více a zjistěte, v čem jsou tak skvělé a kde všude se využívají.

Dokonalá ochrana od plastové bedny s víkem

Plastové bedny s víkem se pyšní těmi nejlepšími vlastnostmi, díky kterým je zboží chráněno před mechanickým poškozením, a dokonce i před změnami teplot. Bedny se vyrábějí z polyetylenu a polypropylenu, z odolných kvalitních materiálů, které přepravkám zajišťují dlouhou životnost.

Plastové bedny s víkem jsou pevné a snadno se s nimi manipuluje. Jejich údržba je nenáročná. Sympatické jsou také z ekologického hlediska – poté, co doslouží, jsou stoprocentně recyklovatelné.

Na výběr je mnoho provedení a barev, mezi kterými každý najde variantu přesně podle svých potřeb. Velikost a typ přepravky se liší dle jejího účelu.

Kde plastové bedny nachází využití nejčastěji?

V automobilovém průmyslu pomáhají přepravky bezpečnému přepravování drobných součástek. Stejně tak se hodí v další průmyslové výrobě, třeba ve výrobě elektroniky, v chemickém průmyslu, farmacii apod. V potravinářství umožňují bezpečné skladování ovoce i zeleniny případně dalších potravin. K dostání jsou přepravky přímo určené k uschování sklizených plodů.

Další produkty od Schoeller Allibert

Kvalitní plastové bedny s víkem navrhuje a prodává firma Schoeller Allibert. Zabývá se jimi už přes padesát let. Za tu dobu prošly bedny obrovským vývojem – a stále se zlepšují tak, aby klientům co nejvíce vyhovovaly. Firma vyrábí i další produkty, třeba skladovací kontejnery, nápojové přepravky, palety a vozíky. Velké množství výrobků je na skladě, což umožňuje rychlé vyřízení objednávky a včasné dodání zboží.

Reklama

Chcete se dozvědět co je CRM systém a jak může být užitečný právě pro vás? Máme odpovědi!

Vema je spolehlivý mzdový program vhodný pro malé i velké společnosti.

Chcete manažerský telefon na úrovni? Doporučujeme pořídit špičkový iPhone Xs od Applu!

Sofistikovaný účetní software Money S3 vám pomůže zefektivnit vedení účetnictví.

Kde přijít k penězům

Práce v realitách

Pracovní vytížení, podle vašich možností. Staňte se realitním Andělem.

Cofidis půjčky

Půjčte si pohodlně z domova až 500 000 Kč na cokoliv.

Realitní makléř práce

Staňte se součástí týmu úspěšné realitní kanceláře pod značkou RE/MAX.