Palmovka Open Park nabízí nové unikátní komerční prostory

Metrostav Development postavil na pražské Palmovce nový komerční projekt Palmovka Open Park. V projektu jsou k dispozici retailové prostory. Nabízí se ve stavu shell&core. Palmovka patří mezi oblíbené pražské čtvrtě, i pokud jde o kancelářské a obchodní prostory. Atraktivní projekt Palmovka Open Park poskytl celou řadu nových možností pro firmy, které tato pražská část zaujala. Aktuálně jsou k dispozici retailové prostory rozsáhlého administrativního centra Palmovka Open Park 0, 3 a 4.

Podnikejte na Palmovce

Palmovka Open Park 0 nabídla revitalizovanou průmyslovou halu s bohatou historií a silným geniem loci. Celková plocha prostor je 1897 m2. Palmovka Open Park 3 je administrativní budova s prosvětleným atriem a střešní terasou se zahradou. K dispozici má kancelářské plochy na 9737 m2, jejichž součástí je i 103 parkovacích míst. Prostor je vytvořen tak, aby umožňoval otevřené kanceláře i open space. Palmovka Open Park 4 je rovněž administrativní budova. V přízemí budovy se nachází otevřený parter navazující přímo na park u Libeňského mostu. Budova je ještě rozsáhlejší. Má celkovou plochu kancelářských prostor až 13 854 m2 a 148 parkovacích stání. Půdorysy jsou opět připraveny ke kombinacím uzavřených a otevřených kanceláří. Návrhy pro tyto komerční prostory vytvořilo architektonické studio Aulík Fišer architekti. Projekt Palmovka Open Space je vítězem prestižní soutěže Best of Realty 2018.

V nabízeném developerském projektu jsou stále k dispozici zajímavé retailové prostory

Volné retailové prostory jsou vhodné pro různé start up projekty a firmy, coworking, pro klientská centra finančních institucí (například pojišťovny), jako showroomy (například nábytkové), nebo jako vinotéka. Možnosti jsou ale širší. U prostor však již nelze dělat úpravy např. pro gastroprovozovny. Pronájem retailových prostor Praha – Palmovka je k dispozici jako shell&core. Jsou tedy k dispozici v základní úpravě bez rozsáhlejších zásahů do designu interiéru. Jako klient tak neplatíte za řešení, které nechcete, ale prostory si máte možnost upravit přesně dle vašich plánů a potřeb.

Publikováno: 29. 01. 2019

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Katka Jandlová