Podle čeho vybírat plastové přepravky a příslušenství?

Řešíte výběr nových komponentů do skladu, prodejny, výrobny a podobně, kam potřebujete přepravky a plastové nádoby pro ukládání výrobků, surovin a dalších? V takovém případě se vám bude hodit jednoduchý návod, který vám ukáže, podle čeho se orientovat při výběru plastových přepravek. Dozvíte se také, jaké praktické příslušenství si k tomu všemu můžete pořídit.

Podle způsobu využití

Pokud hledáte plastové vybavení do skladu či provozu, je důležité zaměřit se právě na způsob využití. Rozdílné parametry totiž musí splňovat plastové přepravky určené do potravinářského průmyslu v porovnání například s vybavením do technické výroby. Na základě těchto parametrů si tak snadno ujasníte, jaká volba přepravek bude ta správná. Sázkou na jistotu je víceméně výběr podle předem daných kategorií, kdy stačí pouze zvolit ty správné předměty.

Pro pevné předměty i kapaliny

Kromě klasických pevných předmětů určených pro skladování a manipulaci s pomocí plastových přepravek, je potřeba vyřešit také přepravu tekutých a sypkých materiálů. S tím velmi dobře pomohou plastové sudy, které jsou opět dostupné v různých rozměrech a konkrétních provedeních pro snadné využití víceméně kdekoliv. Předem si tak ujasněte, co všechno budete potřebovat, ať následně vytvoříte objednávku se všemi prvky nové výbavy do skladu či provozovny.

Snadná manipulace

Protože jsou plastové přepravky naložené věcmi a vyskládané do několika pater nad sebou mnohdy velmi těžké, budou se hodit i praktické pomůcky a doplňky pro snadnou manipulaci. Konkrétně jde například o vozík na přepravky. Díky kolečkům totiž můžete zboží a předměty uložené v přepravkách jednoduše posunout na vybrané místo. Tím se může zvýšit efektivita v běžných skladovacích a manipulačních procesech, což je další výhoda pro celé podnikání.

Publikováno: 22. 07. 2021

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Katka Jandlová