Práce

Práce realitního makléře: Více peněz a svobody, ale i zodpovědnosti

Sníte o práci, která vám zajistí dostatečně vysoký příjem a zároveň vás bude bavit? S odpovídajícím vzděláním a praxí máte u zaměstnavatelů dveře otevřené. Ale co když jste těsně po studiích a obor vás příliš neoslovil, případně žádné „speciální“ školy ani certifikáty nemáte? Nevadí, přesto můžete dělat v realitách.

O práci realitního makléře v kostce

Práce realitního makléře rozhodně není nudná. Naopak je ideální pro každého, kdo odmítá stereotypní činnost v rámci pevně dané pracovní doby. Realiťák je do značné míry pánem svého času a sám si stanoví vyhovující harmonogram. A právě proto si tuto práci zamilovalo mnoho lidí, kteří musí s prací skloubit péči o rodinu. Práce v realitách to umožňuje – sami si nastavíte tempo a vymezíte potřebný čas.

Realitní makléř se setkává se zajímavými lidmi a často řeší netradiční situace. Proto by měl být komunikativní, ochotný, ale také asertivní a flexibilní. Kromě práce v terénu tráví určitou část pracovní doby v kanceláři a řeší administrativu.

Velkou výhodou je fakt, že profesi může vykonávat každý, a to bez ohledu na dosažené vzdělání. Titul není zapotřebí, rozhodující je úroveň tzv. soft skills a ochota učit se novým věcem.

Kolik si můžete vydělat?

Výše příjmu ve velmi individuální záležitost, ale obecně lze říct, že realitní makléř práce je finančně atraktivní. Na druhou stranu však nejde o bezpracný výdělek. Naopak – pro někoho je zprostředkování realit pouhým přivýdělkem. Schopný realiťák vydělá desítky tisíc korun a ti nejlepší i více než sto tisíc za měsíc.

Připojte se do týmu těch nejlepších

Rozhodnete-li se to s realitami vyzkoušet, přidejte se ke zkušeným profesionálům z realitní kanceláře Tábor RE/MAX One. Začínat pod hlavičkou jedné z nejznámějších společností v oboru je mnohem jednodušší než tzv. na vlastní pěst. Kolegové vám pomohou s nastartováním kariéry a za dobře odvedenou práci dostanete odpovídající ocenění.

Přidat komentář

Klikněte a napište komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Reklama

Se službou iDoklad můžete snadno vystavovat a evidovat faktury online zdarma odkudkoliv!

eWay-CRM je profesionální software pro řízení projektů. Mějte vaše projekty pod kontrolou!

Vema je spolehlivý docházkový systém vhodný pro malé i velké společnosti.

Sofistikovaný ERP software Money S4 vám pomůže zefektivnit vaše podnikání.

Kde přijít k penězům

Práce v realitách

Pracovní vytížení, podle vašich možností. Staňte se realitním Andělem.

Cofidis půjčky

Půjčte si pohodlně z domova až 500 000 Kč na cokoliv.