Finance

Dotace z EU vám mohou usnadnit realizaci projektu. Jak je získat?

Realizace podnikatelského záměru je většinou především o penězích. Dobrý nápad nestačí, důležité je disponovat dostatečným množstvím finančních prostředků. Ale jak je získat? Kromě klasického úvěru se nabízí i jiná možnost – čerpání dotací.

Chystáte-li se spustit projekt, který splňuje požadavky nezbytné pro udělení dotace EU, byla by škoda, kdybyste o finanční injekci z unie nepožádali. Neméně zajímavý je také odpočet na výzkum a vývoj: z milionu korun můžete získat 190 tisíc Kč. Potenciálním problémem je obávaný úřední šiml. Pokud v problematice dotací „neumíte chodit“, případně nemáte vřelé vztahy s úředníky, pravděpodobně strávíte vyřizováním spoustu drahocenného času. Můžete se však obrátit na někoho, kdo zajišťuje profesionální dotační poradenství a pomůže vám finanční prostředky získat.

Vyřídit si dotace na podnikání vlastními silami je samozřejmě možné, ale musíte si nejdříve odpovědět na otázku, zda vám jednání na úřadech, studium legislativy a další nezbytné úkony stojí za to. V případě drobné chyby vás může úředník vrátit zpět na začátek.

Odborníci jsou ve světě dotací jako ryby ve vodě

Pro někoho, kdo se dotacemi a souvisejícími oblastmi zabývá profesionálně, je vyřízení veškerých náležitostí rutinou. Kvalifikovaný pracovník vše vyřeší rychleji a s minimálním rizikem neúspěchu. Předem však objektivně posoudí, zdá má podání žádosti smysl.

K uznávaným odborníkům patří tým pracovníků z GEU Consulting. Specializovaná firma se v oboru pohybuje přes 10 let a během své praxe pomohla s financováním více než tří set projektů v hodnotě 1,2 mld. Kč. V rámci profesionálního poradenství zajišťují také výběrové řízení veřejné zakázky.

GEU Consulting vám usnadní získání dotací a v případě potřeby pomůže i s krizovým řízením projektu či spolufinancováním bankovní půjčkou se spolupracující bankovní institucí. Potřebné informace najdete na geu.cz.

Přidat komentář

Klikněte a napište komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Reklama

Se službou iDoklad můžete snadno vystavovat a evidovat faktury online zdarma odkudkoliv!

eWay-CRM je profesionální software pro řízení projektů. Mějte vaše projekty pod kontrolou!

Vema je spolehlivý docházkový systém vhodný pro malé i velké společnosti.

Sofistikovaný ERP software Money S4 vám pomůže zefektivnit vaše podnikání.

Kde přijít k penězům

Práce v realitách

Pracovní vytížení, podle vašich možností. Staňte se realitním Andělem.

Cofidis půjčky

Půjčte si pohodlně z domova až 500 000 Kč na cokoliv.