Finance

Dotace z EU vám mohou usnadnit realizaci projektu. Jak je získat?

Realizace podnikatelského záměru je většinou především o penězích. Dobrý nápad nestačí, důležité je disponovat dostatečným množstvím finančních prostředků. Ale jak je získat? Kromě klasického úvěru se nabízí i jiná možnost – čerpání dotací.

Chystáte-li se spustit projekt, který splňuje požadavky nezbytné pro udělení dotace EU, byla by škoda, kdybyste o finanční injekci z unie nepožádali. Neméně zajímavý je také odpočet na výzkum a vývoj: z milionu korun můžete získat 190 tisíc Kč. Potenciálním problémem je obávaný úřední šiml. Pokud v problematice dotací „neumíte chodit“, případně nemáte vřelé vztahy s úředníky, pravděpodobně strávíte vyřizováním spoustu drahocenného času. Můžete se však obrátit na někoho, kdo zajišťuje profesionální dotační poradenství a pomůže vám finanční prostředky získat.

Vyřídit si dotace na podnikání vlastními silami je samozřejmě možné, ale musíte si nejdříve odpovědět na otázku, zda vám jednání na úřadech, studium legislativy a další nezbytné úkony stojí za to. V případě drobné chyby vás může úředník vrátit zpět na začátek.

Odborníci jsou ve světě dotací jako ryby ve vodě

Pro někoho, kdo se dotacemi a souvisejícími oblastmi zabývá profesionálně, je vyřízení veškerých náležitostí rutinou. Kvalifikovaný pracovník vše vyřeší rychleji a s minimálním rizikem neúspěchu. Předem však objektivně posoudí, zdá má podání žádosti smysl.

K uznávaným odborníkům patří tým pracovníků z GEU Consulting. Specializovaná firma se v oboru pohybuje přes 10 let a během své praxe pomohla s financováním více než tří set projektů v hodnotě 1,2 mld. Kč. V rámci profesionálního poradenství zajišťují také výběrové řízení veřejné zakázky.

GEU Consulting vám usnadní získání dotací a v případě potřeby pomůže i s krizovým řízením projektu či spolufinancováním bankovní půjčkou se spolupracující bankovní institucí. Potřebné informace najdete na geu.cz.

Reklama

Chcete manažerský telefon na úrovni? Doporučujeme pořídit špičkový iPhone Xr od Applu!

Sofistikovaný ERP systém Money S4 vám pomůže zefektivnit podnikání.

Se službou iDoklad můžete snadno vystavovat a evidovat faktury online zdarma odkudkoliv!

eWay-CRM je profesionální software pro řízení projektů. Mějte vaše projekty pod kontrolou!

Kde přijít k penězům

Práce v realitách

Pracovní vytížení, podle vašich možností. Staňte se realitním Andělem.

Cofidis půjčky

Půjčte si pohodlně z domova až 500 000 Kč na cokoliv.