Půjčka na podnikání je velmi rychlá a otevřená všem

Má jen minimum podmínek a bude k dispozici i tehdy, když jsou pobočky bank zavřené. Plně se totiž přizpůsobuje době, které vládne vysokorychlostní internetové připojení. Odpoví rychle a peníze budete moci využít na cokoliv, co souvisí s podnikáním. Krátkodobý úvěr pro OSVČ je už zcela běžnou realitou všedního dne, tedy něčím, co není uvedeno jen v knize přání. Řekněte jen, jakou částku vlastně potřebujete? A jak dlouhý splátkový kalendář by vám vyhovoval? Promyslete si dílčí parametry a pak stačí jen vyplnit krátký formulář. Ověřit totožnost, splnit několik málo formalit a je hotovo.

Online vyřízení je dobrá zpráva

Bude zcela bez osobního jednání na pobočce a dlouhých telefonátů, půjčka na podnikání je dnes mnohem dostupnější než kdy dříve. Vyřešit ji můžete i z pohodlí domova, stačí jen krátká chvíle strávená u vašeho PC. Nemusíte spěchat, ozvat se totiž lze 24/7, tedy i během víkendů nebo dnů, které připadají například na státní svátky. A jaká částka je připravena? Kolik si můžete půjčit a je třeba dodatečně doplnit, k čemu budou tyto finance sloužit?

- 5 000 Kč je základní sazba. Půjčit si je můžete na cokoliv, co pomůže vašemu podnikání.

- 30 000 Kč je maximální částka, o níž lze jednat. Úvěr je tady k dispozici naprosto na vše.

- Splátky si nastaví každý zájemce podle svého uvážení. Mantinely jsou zde 7 a 30 dnů.

Stačí vám jen několik minut

Vyplníte krátký formulář, ověříte totožnost a také platné IČ. Tím jsou podmínky vlastně splněny a podnikatelská půjčka vám bude brzy schválena. Její charakter je neúčelový, což znamená, že nemusíte dokládat, k čemu jste zaslané finanční prostředky přesně využili. Proč také? Bylo by to jen zbytečné administrativní omezení, tedy jinými slovy něco, bez čeho se každý rád obejde.

Publikováno: 12. 05. 2023

Kategorie: Finance

Autor: Lenka Vlková