Tipy a rady

Sháníte kvalitní zahradní techniku? Víme, kam se pro ni vydat

Vlastní zahrada, vlastní ovoce a zelenina, vlastní hospodářství. Zní to hezky, od vás se však vyžaduje značné úsilí, trpělivost a také určitá investice do kvalitní zahradní techniky. Ještě nejste úplně vybavení nebo potřebujete své stroje obnovit? Víme, do jakého obchodu se vydat.

Nekvinda – Zemědělská technika a. s.: Najdete zde vše, co potřebujete!

Základem každé domácnosti je šikovná sekačka. Bez ní by z vašeho pozemku byla brzy nepřehledná džungle! Občas se hodí také pila, plotostřih, křovinořez nebo třeba foukač. Všechny tyto stroje prodává ve vysoké kvalitě firma Nekvinda – Zemědělská technika a. s. Založena byla v roce 1993. Od té doby nasbírala spoustu cenných zkušeností a potěšila mnoho spokojených zákazníků. Přidejte se k nim i vy.

Náhradní díly pro traktor Zetor

Kdo má větší hospodářství, vlastní nejspíše také traktor, který práci výrazně ulehčuje. Ať je traktor sebekvalitnější, občas se mu opotřebuje nějaká součástka. Nekvinda – Zemědělská technika a. s. prodává náhradní díly pro traktory značky Zetor. V nabídce najdete například vratnou pružinu, stahovací pásku, těsnění válce, šrouby, distanční podložku a další náhradní díly, díky kterým bude váš traktor jako nový!

Pneumatiky, autobaterie, autokosmetika

O vozy je třeba pečovat, občas koupit nové pneumatiky, vyměnit baterii a ošetřit karoserii speciální kosmetikou. Stavební, zemědělská i osobní vozidla bez rozdílu si zaslouží kvalitní produkty. I ty najdete v e-shopu v hojném zastoupení.

Kam se vypravit?

Firma sídlí ve Svitavách, jezdit tam ale nemusíte. Navštívit můžete jednu z mnoha poboček nebo si vybrané produkty pořídit v e-shopu. Doprava je možná po celé republice. Fotografie a podrobné popisky vám umožní zvolit si ty nejlepší stroje i příslušenství podle vašich představ.

Reklama

Chcete manažerský telefon na úrovni? Doporučujeme pořídit špičkový iPhone Xr od Applu!

Sofistikovaný ERP systém Money S4 vám pomůže zefektivnit podnikání.

Se službou iDoklad můžete snadno vystavovat a evidovat faktury online zdarma odkudkoliv!

eWay-CRM je profesionální software pro řízení projektů. Mějte vaše projekty pod kontrolou!

Kde přijít k penězům

Práce v realitách

Pracovní vytížení, podle vašich možností. Staňte se realitním Andělem.

Cofidis půjčky

Půjčte si pohodlně z domova až 500 000 Kč na cokoliv.