Sháníte kvalitní zahradní techniku? Víme, kam se pro ni vydat

Vlastní zahrada, vlastní ovoce a zelenina, vlastní hospodářství. Zní to hezky, od vás se však vyžaduje značné úsilí, trpělivost a také určitá investice do kvalitní zahradní techniky. Ještě nejste úplně vybavení nebo potřebujete své stroje obnovit? Víme, do jakého obchodu se vydat.

Nekvinda – Zemědělská technika a. s.: Najdete zde vše, co potřebujete!

Základem každé domácnosti je šikovná sekačka. Bez ní by z vašeho pozemku byla brzy nepřehledná džungle! Občas se hodí také pila, plotostřih, křovinořez nebo třeba foukač. Všechny tyto stroje prodává ve vysoké kvalitě firma Nekvinda – Zemědělská technika a. s. Založena byla v roce 1993. Od té doby nasbírala spoustu cenných zkušeností a potěšila mnoho spokojených zákazníků. Přidejte se k nim i vy.

Náhradní díly pro traktor Zetor

Kdo má větší hospodářství, vlastní nejspíše také traktor, který práci výrazně ulehčuje. Ať je traktor sebekvalitnější, občas se mu opotřebuje nějaká součástka. Nekvinda – Zemědělská technika a. s. prodává náhradní díly pro traktory značky Zetor. V nabídce najdete například vratnou pružinu, stahovací pásku, těsnění válce, šrouby, distanční podložku a další náhradní díly, díky kterým bude váš traktor jako nový!

Pneumatiky, autobaterie, autokosmetika

O vozy je třeba pečovat, občas koupit nové pneumatiky, vyměnit baterii a ošetřit karoserii speciální kosmetikou. Stavební, zemědělská i osobní vozidla bez rozdílu si zaslouží kvalitní produkty. I ty najdete v e-shopu v hojném zastoupení.

Kam se vypravit?

Firma sídlí ve Svitavách, jezdit tam ale nemusíte. Navštívit můžete jednu z mnoha poboček nebo si vybrané produkty pořídit v e-shopu. Doprava je možná po celé republice. Fotografie a podrobné popisky vám umožní zvolit si ty nejlepší stroje i příslušenství podle vašich představ.

Publikováno: 22. 09. 2019

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Katka Jandlová