Finance

Účetnictví online

Digitalizace v účetnictví a daních se stává nevyhnutelným trendem. Zjednodušte si práci i vy, díky moderním technologiím a možnostem propojení nejrůznějších systémů můžete vést či kontrolovat účetnictví online z pc, mobilu i tabletu, až už jste kdekoli.

Výhody digitalizace účetnictví:

  • správa celého účetnictví online
  • zasílání všech potřebných dokladů jednoduše, třeba i z pohodlí domova
  • vše pohromadě, zrychlené zadávání dat – už žádné ruční přepisování
  • možnost generování finančních přehledů, kompletní doklady pro reporting
  • jednoduché vystavování dokladů a faktur
  • úspora času i nákladů na předávání fyzických účetních dokladů
  • flexibilita, přehlednost, jednoduchost vedení i archivace

Účetnictví online ocení podnikatelé, kteří chtějí získat přístup k účetním datům z jakéhokoli zařízení a mít tak kompletní a aktuální přehled o hospodaření firmy, o nákladech a výnosech, o stavu pohledávek, závazků majetku a podobně.

Je vhodné pro podniky, které chtějí své účetnictví kompletně svěřit účetní firmě ale i pro podniky, které budou účetní systém využívat aktivně a evidenci dokladů i účetní procesy (kompletně či částečně) zajistí vlastními silami.

V případě, že využijete služeb externí účetní, může se kdykoliv připojit, kontrolovat zadané doklady a potvrdit správnost zaúčtování. Na případné nesrovnalosti vás okamžitě upozorní a vy se tak můžete naplno věnovat tomu, co máte na svém podnikání nejraději.

Pokud se pro digitalizaci účetnictví rozhodnete, je potřeba seznámit se s platnou legislativou, která tuto problematiku upravuje. Ujasněte si způsob vedení účetnictví a jeho rozsah a ujistěte se, že přechod do online režimu bude plynulý, hospodárný a neovlivní vaše zákazníky. I s tím vám externí účetní firma poradí.

Máte rádi pravidlo „Proč to dělat jednoduše, když to jde složitě?“ My ne 🙂

Chceme našim klientům ušetřit čas i starosti s administrativou, aby se do svého podnikání mohli pustit naplno. Používáme účetní program Pohoda a velmi rádi zpracujeme účetnictví i vám, pomůžeme s daněmi, s datovou schránkou nebo se postaráme o komunikaci s úřady. Myslíme na všechno, zařídíme maximum.

Firemní správa
Na výsluní 201/13, 100 00 Praha

Kde přijít k penězům

E-shop konektor

Ušetřete čas díky propojení vašeho e-shopu se systémem Money ERP.