Ušetřete díky GPS sledování vozidla

Máte přepravní firmu nebo vaše společnost vlastní vozovou flotilu o počtu několika kousků? Ať už řešíte dopravu ve velkém, či jen s několika auty, pravděpodobně víte, kde jsou v této oblasti slabá místa. Nikdy nekončící noční můrou je pro většinu podnikatelů kniha jízd. Co kdybyste se knihou jízd už nemuseli zabývat a nechali si ji generovat automaticky? Systém Positrex pro GPS sledování vozidla to umí. A zvládá toho ještě daleko víc.

Přehled o vozidle vám může chodit na mobil

Jednotka Positrex se připojuje nejčastěji k diagnostické či datové sběrnici vozidla. Odtud je schopná získat spoustu informací a generovat nejrůznější zajímavé grafy či statistiky. Komu by taková instalace přišla zdlouhavá, může si vybrat Positrex jako nezávislé zařízení s vlastní baterií. To je možné položit kamkoliv. Nasbírané údaje si lze prohlížet v aplikaci na počítači, v mobilu či tabletu. Positrex umí také zasílat notifikace přímo na mobilní telefon, abyste měli o stavu vozu perfektní přehled.

Zloději mají smůlu

Polohu vozidla je možné kdykoliv zobrazit na mapě, což je výborná ochrana proti krádeži. Zloděj nebude mít ani tušení, že ho sledujete. Polohu stačí ukázat bezpečnostní agentuře či policii. Kromě toho má Positrex i pokročilejší funkce, umožňuje třeba vypnout motor na dálku.

Analyzujte jízdu řidičů

Někdo jezdí agresivně, další jemně. Positrex pomůže odhalit návyky řidičů a zlepšit je. V případě nebezpečného chování odesílá notifikace, čímž minimalizuje riziko nehody. Na závěr každého řidiče ohodnotí a on díky tomuto hodnocení může zlepšovat styl své jízdy. Systém Positrex se používá jako GPS lokátor pro kamiony i osobní vozy. Pomáhá zlepšovat spotřebu, hlídat dodržování bezpečnostních přestávek, řídit zakázky, poskytovat vylepšené služby zákazníkům kamionové přepravy. Každý si v něm najde to své.

Publikováno: 22. 02. 2020

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Katka Jandlová