Investovat do nového bytu v atraktivní čtvrti se vyplatí. Příkladem je Vilapark Klamovka

Jestliže hledáte kvalitní bydlení na dobré adrese, bude to vždy žádaná nemovitost. Také z těchto důvodů se vyplatí do takových nemovitosti investovat. Můžete tak uložit své prostředky v těchto nejistých časech. Bydlení obklopené zelení, kde to máte všude do města blízko, to je snem mnoha lidí. Pojďme se na novou rezidenční čtvrť podívat blíže.

Proč investovat?

V prvé řadě je to současná doba, kdy je nejistá hodnota peněz, proto bychom měli mít své finance uloženy ve více podobách. Ideální je v tomto ohledu investiční byt, který může do budoucna posloužit i k pronájmu. Je to ale vždy na vás, jak s bytem naložíte, třeba se zde sem budete sami časem chtít přestěhovat. Pokud vás zajímá investiční byt na Smíchově, podívejte se na nabídku volných bytů přímo na webu projektu. Najdete zde byty o různých dispozicích, které vyhoví požadavkům různých klientů:
  • 1+kk až 4+kk
  • 4+kk mezonet
  • 5+kk penthouse
Jak je tedy patrné, vybrat si můžete běžné řešení bytů 1+kk až 4+kk nebo jsou zde také mezonetové byty 4+kk. Pro náročné je možný také střešní penthouse o velikosti 5+kk a s rozlohou okolo 200 m2. Celkově je zde 117 bytů, ke kterým patří 140 garážových stání. Pro případný pronájem bývají nejvhodnější byty 1+kk a 2+kk, kde není problém sehnat nájemníky.

V okolí nic nechybí

Výhodou bydlení v Praze je široká dostupnost služeb a obchodů v okolí, ať už se jedná o restaurace a kavárny, bohaté možnosti kulturního vyžití a nakupování nebo možnosti pro sportovní aktivity. Zabere vám pouze pár minut, než budete na smíchovském Andělu. Nové byty na Praze 5 jsou ideální pro jednotlivce, dvojice i rodiny s dětmi, což je dáno i možností volby situování bytu buď s výhledem na město, což jsou byty v sekci A při severní hranici pozemku, nebo do zelené zahrady, což jsou byty v sekci B při jižní hraně pozemku. To své pro příjemné bydlení si zde najde zkrátka každý.

Publikováno: 29. 12. 2022

Kategorie: Reality

Autor: Katka Jandlová