Zastavit lze i nemovitost v exekuci

Exekuční řízení nemusí být překážkou v možnosti zástavy nemovitosti. Tento způsob je vhodný v případě, že všechny pokusy o získání půjčky selhaly.

Podnikatelé i drobní živnostníci mají často jednu nepříjemnou zkušenost. Přijdou do banky požádat o úvěr a jsou odmítnuti. Anebo se jejich žádost vyřizuje zbytečně dlouho. Pokud podnikáte, pak potřebujete peníze zpravidla v co nejkratší době. Pokud tedy pro vás není online půjčka pro živnostníky z jakéhokoliv důvodu dostupná, můžete využít jiné možnosti. o   U banky je další možností hypotéka. o   I ta má ale svá jasná a nepřekročitelná pravidla. Hypoteční kalkulačka Finanční patron vám řadu z nich prozradí. Téměř každý žadatel uspěje se svou žádostí o úvěr u nebankovních poskytovatelů. Je to z důvodu větší tolerance k nízkým příjmům anebo záznamům v registrech. Proto je také rychlá půjčka často označována jako půjčka bez registru. Jestliže potřebujete nižní částku, pak by mohla být právě nebankovní půjčka dobrým řešením. V případě vyšší částky bude výhodnější spíše půjčka se zástavou nemovitosti.
  • Výhodou je možnost získání nejen většího finančního obnosu, ale také rychlé vyřízení.

Zástava nemovitosti vám může pomoci

Některé nebankovní instituce nabízejí možnost půjčky se zástavou i na nemovitost, která je zatížena hypotékou. Překážkou nemusí být ani nařízená exekuce. Je to tedy cesta, jak se dostat z momentální finanční tísně a zároveň i z předchozích dluhů.
  • Pochopitelně, že má každý nebankovní poskytovatel této možnosti jiné podmínky.
  • Pokud budete dobře vybírat, můžete získat poměrně velkou částku a splácení si rozložit dokonce i na několik let.
-        Vše je o dohodě mezi vámi a firmou, u které svou nemovitost zastavíte. V případě existence zmíněných exekucí je dobré najít takovou společnost, která se jejich vyřízení u exekutorů sama ujme a vy se nebudete muset o tuto nepříjemnou stránku věci starat. Což znamená, že vaše nemovitost bude uvolněna pro možnost provedení zástavy. Cesta z dluhů je tedy volná.

Publikováno: 30. 05. 2021

Kategorie: Reality

Autor: Katka Jandlová