Chcete založit firmu na Slovensku, ale nevíte, jak na to? Nechte to na profesionálech

Rozhodli jste se, že začnete podnikat na Slovensku pod hlavičkou s.r.o, ale čím více o založení společnosti čtete, tím méně se vám chce absolvovat nezbytnou administrativu? Máme pro vás dobrou zprávu. Zakládání společnosti je poměrně komplikovaný proces, ale nemusíte být na něj sami. Můžete se obrátit na odborníky, kteří se na tuto činnost specializují. ušetříte spoustu času a začněte podnikat mnohem dříve, takže v konečném důsledku ušetříte i nezanedbatelnou částku.

Jak vám odborníci pomůžou?

Na slovenském trhu působí firmy, které nabízí komplexní služby v oblasti zakládání společností. Za předem dohodnutý poplatek se postarají o všechny nezbytné záležitosti, připraví dokumenty, kontaktují úřady a zajistí, abyste mohli začít s podnikáním co nejdříve. Během této doby nebudete muset dělat vůbec nic. Respektive se budete moci věnovat vlastnímu byznysu a vydělávat peníze. Kromě založení společnosti můžete využít také poskytnutí virtuálního sídla, což je perfektní varianta pro podnikatele, kteří nepotřebují fyzické prostory a rádi by ušetřili nemalou částku za pronájem kanceláře.

Budete podnikat i v ČR? neobejdete se bez organizační složky

Necháte-li si založit firmu na Slovensku, která bude zároveň obchodně aktivní i u nás, bude se vám hodit rychlé založení organizační složky v České republice. Zda si necháte založit úplně novou společnost Bez historie, nebo se přikloníte k takzvané ready made společnosti, je na vás. Ready made společnosti jsou dražší, ale mají historii a zároveň umožňují start podnikání do několika hodin.

Na koho se obrátit?

Dobrou volbou je společnost Online Invest, která zajišťuje cenově dostupné založení s.r.o v České republice a na Slovensku, prodej ready made společností, zřízení virtuálního sídla a další služby, které vám usnadní začátek podnikání.

Publikováno: 29. 05. 2018

Kategorie: Podnikání

Autor: Katka Jandlová

Tagy: ready made společnosti. založení společnosti v čr