Finance

Jak na zpracování daňového přiznání k dani z příjmu právnických osob v roce 2021?

Pandemie, nepandemie, jsou povinnosti, před kterými se neschováme, ani kdybychom strčili hlavu do písku. Ač je to k nevíře, státní kasa skutečně není bezedná a chtě nechtě do ní musíme pravidelně přispívat daněmi všeho druhu. Pokud se vás týká povinnost daňového přiznání k dani z příjmu právnických osob, zpozorněte. Mělo by vás zajímat, jak daňovku vyřešit efektivně, a přitom bezpečně. Máme pro vás tip na spolehlivého partnera, který vám pomůže se vším od byznysové administrativy přes inteligenci až po strategii.

Kdo chce, aby ho daně bolely o něco méně, musí se spojit s odborníky, kteří nabízí mnohem více než účetní služby. Vy je najdete v Dype – společnosti stojící na pilířích holistického přístupu propojujícího a digitalizujícího všechny úrovně společností. Pomohou vám s řízením firmy i s rozvíjením nápadů, jež mohou vaše podnikání posunout vpřed.

Vraťme se však k tomu, co vás brzy čeká a nemine. Letošní termín pro podání daně opět připadá na 1.5. Ovšem pokud zpracování daňového přiznání k dani z příjmu právnických osob delegujete na účetní službu, získáte možnost uplatit posun lhůty až na 1.7.

Zpracování daňového přiznání k dani z příjmu právnických osob probíhá online

Dype je moderní firma a umožňuje plnohodnotnou komunikaci bez nutnosti fyzického kontaktu. V praxi to neznamená nic jiného, že veškerou administrativu vyřešíte online. Cesta ke splnění zákonné povinnosti vede přes několik jednoduchých kroků.

Jakmile podepíšete plnou moc a předáte Dype podklady, daňoví poradci zpracují analýzu a předají vám management letter – dokumentaci s popisem skutečností a rizik. Po odsouhlasení podají vypracované daňové přiznání příslušnému FÚ.

V jakých dalších oblastech vám odborníci z Dype vytrhnou trn z paty? To se dozvíte na dype.cz.

Reklama

Chcete manažerský tablet na úrovni? Doporučujeme Apple iPad!

eWay-CRM je profesionální CRM řešení pro řízení projektů. Mějte vaše projekty pod kontrolou!

Vema je spolehlivý mzdový program vhodný pro malé i velké společnosti.

Kde přijít k penězům