Půjčka pro živnostníky je připravená okamžitě pomoci

Až dvacet tisíc korun, které mohou posloužit prakticky na cokoliv. Minimum podmínek a také rychlé odeslání finančních prostředků. Proč se stresovat nad tím, že v bance vám nepůjčí, když se nabízí i jiné možnosti? Určené jsou i pro začínající živnostníky, jimž často bankovní sektor nemůže nijak pomoci, protože nemají dostatečnou bonitu a nemohou, alespoň zatím, ničím ručit. A jaké jsou další parametry takových půjček? Kolik si můžeme půjčit a na jak dlouho?

Vyplnit kontaktní formulář je možné kdykoliv

Stačí opravdu jen pár minut a půjčka pro živnostníky je realitou. Bez papírování, které znamená často jen zbytečnou ztrátu – ušetřený čas pak lze věnovat rozvoji vlastního podnikání, což bude určitě lepší řešení situace. A na co může být úvěr určen? Žádné konkrétní omezení tu není, stačí jen doložit, že je žadatelem opravdu aktivní OSVČ. Jestli pak bude z úvěru zaplaceno pojistné, investice do vybavení provozovny nebo software pro počítače, je už vlastně vedlejší. Kolik peněz si vlastně můžete půjčit?
  • 5 000 Kč je minimální suma, o které lze jednat. Firemní tablet nebo třeba kancelářská židle?
  • 20 000 Kč je maximální částka, jíž si lze vypůjčit. Posloužit může ještě dnes, vlastně na cokoliv.
  • Splátkový kalendář? 7 až 30 kalendářních dnů, nastavíte si jej dle svých osobních preferencí.

Neúčelový charakter půjčky je samozřejmost

Otázky? Ne, ty žádné nebudou, protože půjčka na rozjezd podnikání – nebo cokoliv jiného, co se světem OSVČ nějakým způsobem souvisí, se obejde bez vysvětlování nebo obsáhlých smluvních podmínek. Blesková pomoc bez nutnosti platby předem, osobní schůzky, ale také například dlouhého telefonátu, jenž by opravdu vyčerpal. Účel nerozhoduje, půjčit si můžete vlastně úplně na vše, co uznáte za vhodné. Čeká vás krátký formulář, jehož vyplnění bude pro vás otázkou několika málo minut.

Publikováno: 04. 01. 2021

Kategorie: Finance

Autor: Katka Jandlová