Finance

Investiční zlato podle vašeho kapitálu: Do čeho investovat?

Zhodnotit vaše peníze můžete i v případě, že máte k dispozici jen několik tisíc korun. Investiční zlato je totiž otevřeno širokému spektru investorů.

Bez peněz do světa investičního zlata nelez. I s malým rozpočtem je však možné provádět zajímavé investice. V následujících řádcích vám ukážeme, jak můžete zhodnotit vaše peníze ve světě, kterému vládne investiční zlato.

Kapitál v několika tisících korun

Řekněme si to na rovinu – s kapitálem v řádu několika tisíc milionové investice neuzavřete. I tak ale můžete pořídit zajímavé investiční produkty, které vám v dlouhodobém horizontu mohou přinést zajímavý výnos.

Pro většinu investorů se vyplatí investovat do zlatých cihliček, u kterých – oproti mincím a pamětním medailím – se do prodejní ceny nepromítá sběratelská hodnota. Zaplatíte pouze za hodnotu kovu a nemusíte si lámat hlavu tím, zda jste investovali do správné edice.

České zlaté cihličky na trhu nenajdete

Vlastenci mají smůlu, protože žádná česká mincovna investiční zlato v podobě zlatých slitků nevyrábí. Ale není důvod zoufat, zavedení prodejci nabízí široké spektrum investičního zlata z produkce zahraničních rafinérií. K oblíbeným značkám patří například švýcarské Argor Heraeus a P.A.M.P..

Kde koupíte investiční zlato online?

Výběr prodejce investičního zlata nepodceňujte a preferujte společnosti, které se na trhu pohybují dostatečně dlouho a nakupují zboží u prověřených partnerů – jedině tak zaručí původ a ryzost zlata.

V České republice se můžete obrátit například na společnost Zlaté Mince – Numismatika, která provozuje internetový obchod www.zlate-mince.cz a současně specializovanou prodejnu v Obecním domě. Investiční zlato v podobě cihliček i mincí a medailí můžete nakupovat z pohodlí domova i fyzicky.

Společnost Zlaté Mince – Numismatika úzce spolupracuje s dceřinou společností rakouské centrální banky. O kvalitě zlata tak nemůže být pochyb.

Reklama

eWay-CRM je profesionální CRM řešení pro řízení projektů. Mějte vaše projekty pod kontrolou!

Vema je spolehlivý mzdový program vhodný pro malé i velké společnosti.

Chcete manažerský notebook na úrovni? Doporučujeme pořídit Apple MacBook!

Kde přijít k penězům