Podnikání

Jak funguje hostovaná služba iPodnik a kdo kancelář v cloudu využije nejvíce?

Internet je součást moderního světa, využívá se všude. V podnikání jakbysmet. Ať už jde o sdílení kontaktů, účetnictví nebo komunikaci mezi zaměstnanci. Kancelář v cloudu umožňuje pracovat efektivně i z domova, což je praktické, protože řada firem dnes láká nové zaměstnance právě na možnost home office.

Bezpečné sdílení kontaktů, citlivých dat, podkladů k práci a dalších důležitých dokumentů poskytuje služba iPodnik. Dostupná je nejen velkým podnikům, ale také středním a malým firmám nebo živnostníkům. Funguje naprosto spolehlivě, nemusíte se bát žádných výpadků. A kdyby přece jen něco, podpora je dostupná 24 hodin denně 7 dní v týdnu.

Pracujete rádi z domova? Když jste v zaměstnání, tolik vám to nemyslí, ale doma po večeři dostanete skvělý nápad, jak něco vyřešit? Díky iPodniku můžete využívat Microsoft Office 365 kdykoliv se vám zamane. Programy a veškerá potřebná data jsou dostupná nejen z počítače, ale i z tabletu či telefonu. O soukromí nebo ochranu informací se nemusíte bát, vše je řádně zabezpečeno.

Jestli spolupracujete s více lidmi najednou, možná jste nervózní, jak rychlá bude výměna dat a synchronizace dokumentů. Exchange online to jde opravdu snadno. Nic vás nebude zdržovat.

Další kapitolou je daňové účetnictví online. Malé a středně velké firmy si většinou nemohou dovolit zaměstnávat účetní(ho) na celý úvazek, a tak většinou spolupracují s externist(k)ou. Pro externisty je pohodlnější pracovat z domova. Systém Pohoda od iPodniku disponuje přehledným rozhraním, v rámci kterého je hned vidět, co účetní dělá, přestože sedí třeba na druhém konci republiky. Systém spolehlivě ukládá a archivuje veškeré objednávky, faktury a další dokumenty.

Ještě nejste přesvědčení? Pak vy vás mohlo přesvědčit následující: Web iPodnik.cz vyhrál v soutěži WebTop100 ocenění za nejlepší web v oblasti IT.

Reklama

Chcete manažerský tablet na úrovni? Doporučujeme pořídit Apple iPad!

Chcete se dozvědět co je CRM systém a jak může být užitečný právě pro vás? Máme odpovědi!

Vema je spolehlivý mzdový program vhodný pro malé i velké společnosti.

Kde přijít k penězům

Práce v realitách

Pracovní vytížení, podle vašich možností. Staňte se realitním Andělem.

Cofidis půjčky

Půjčte si pohodlně z domova až 500 000 Kč na cokoliv.

Realitní makléř práce

Staňte se součástí týmu úspěšné realitní kanceláře pod značkou RE/MAX.