Tipy a rady

Jak levně, rychle a efektivně přestěhovat kancelář i celou firmu?

Jak moc je stěhování náročné si dokáže živě představit jen ten, kdo proces absolvoval. Co skutečně obnáší, zjistíte, až když ho zažijete. Balení, nakládání a uklízení jsou náročnější, než se domníváte. Přestěhovat se z kanceláře do jiné je obvykle práce na několik dní. Mnohem náročnější  je stěhování celé firmy. Naštěstí existují stěhovací služby, se kterými je změna adresy hračka.

Jak vybrat stěhovací služby?

Výběr stěhovací firmy podřiďte především tomu, v jaké lokalitě stěhování potřebujete. Některé firmy mají omezenou oblast svého působení, případně by vás nemuselo vyjít stěhování levně. Řiďte se ceníkem, nabídkou služeb a také referencemi. Najděte si na internetu, jaké názory na firmu kolují, nebo se zeptejte na zkušenosti svých známých.

Pražanům, kteří hledají levné stěhování, doporučujeme Pražské stěhovací služby. Na trhu působí již dlouho a právem patří k nejlépe hodnoceným v oboru. Ceny jsou přívětivé, zaměstnanci jsou ochotní vám se stěhováním pomoci v jakýkoli den v týdnu a za příplatek dokonce i v nočních hodinách.

Vyžadujte kompletní servis

Nejde o to, zda potřebujete přemístit jen několik krabic, celý byt, nebo dokonce velkou firmu čítající desítky kanceláří. Dobrá stěhovací firma je připravena na vše. Pro nejmenší náklad přispěchají dva pracovníci s dodávkou, na stěhování bytů budou zaměstnanci tři a přijedou nákladním autem. Ve větším počtu a s ještě větším vozem vám pak budou Pražské stěhovací služby pomáhat s přesídlením firmy. Přizpůsobí se zkrátka všem vašim požadavkům.

Práce stěhovacích služeb nespočívá v pouhém naložení, převezení a následném vyložení věcí. Pomohou také s vyklízením sklepů, kanceláří a dalších prostor, zařídí likvidaci starého nábytku, který na novém místě nebudete chtít, v případě potřeby lze využít také dočasné skladování vašich věcí. Součástí služeb je také dodání balicího materiálu, aby se vašim věcem během cesty nic nestalo.

Reklama

Vema je spolehlivý mzdový program vhodný pro malé i velké společnosti.

Chcete manažerský telefon na úrovni? Doporučujeme pořídit špičkový iPhone Xs od Applu!

Sofistikovaný účetní software Money S3 vám pomůže zefektivnit vedení účetnictví.

eWay-CRM je profesionální software pro řízení projektů. Mějte vaše projekty pod kontrolou!

Kde přijít k penězům

Práce v realitách

Pracovní vytížení, podle vašich možností. Staňte se realitním Andělem.

Cofidis půjčky

Půjčte si pohodlně z domova až 500 000 Kč na cokoliv.

Realitní makléř práce

Staňte se součástí týmu úspěšné realitní kanceláře pod značkou RE/MAX.