S virtuálním sídlem ušetříte!

Rádi byste podnikali na nějaké prestižní adrese? A k tomu minimalizovali náklady a maximalizovali zisky? Máte možnost! Každý podnikatel, pokud chce prosperovat, vyvažuje příjmy a náklady. Výše příjmů náklady samozřejmě musí převyšovat. Jednou z největších položek většiny podnikatelů jsou nájmy za kancelářské prostory, které obzvláště v centru Prahy dosahují přímo závratných výšin.

Lukrativní adresa zvyšuje prestiž

Lukrativní adresa se však některým podnikatelům vyplatí. Zvyšuje totiž jejich prestiž. Víte ale, že k tomu, abyste se před klientem či obchodním partnerem mohli blýsknout vizitkou s prestižní adresou, na ní nemusíte být fyzicky přítomni? Postačí, když na ní budete sídlit virtuálně!

Výhody virtuálního sídla

Virtuální sídlo máte a nemáte zároveň. Jeho adresa figuruje na vaší vizitce a budova, kterou na dané adrese najdete, je označená logem vaší firmy. Lukrativní adresu si zkrátka jen pronajímáte. Za velmi výhodných podmínek. Nezávisle na tom, zda se na ní fyzicky nacházíte, či nikoliv. A pronajmout si s ním můžete i virtuální kancelář. A s ní i reprezentativní prostory, které můžete využívat pro schůzky s obchodními partnery.

Vybírejte ze tří lokalit

Virtuální sídla a kanceláře jsou vhodná pro firmy i OSVČ. Virtuální sídlo OSVČ Praha je k dispozici hned na třech pražských lokalitách. V blízkosti městského okruhu v Žirovnické ulici na Praze 10, v Jankovcově ulici na Praze 7 a přímo v historickém centru v Příčné ulici na Praze 1. Pronájem této prestižní adresy vás přitom (při podpisu smlouvy na jeden rok) vyjde pouze na necelé čtyři stovky měsíčně!

Čím delší doba pronájmu, tím za něj zaplatíte méně!

V ceně pronájmu je navíc zahrnuta celá škála dalších služeb, jako jsou pronájem zasedací místnosti, káva, voda a wifi připojení. Možné však je i přebírání pošty a oznamování jejího příchodu e-mailem. Na výběr navíc máte tři tarify – roční, tříletý a pětiletý. Čím delší dobu pronájmu zvolíte, tím méně za měsíční pronájem zaplatíte! Ještě váháte? Neměli byste! Více informací hledejte pod odkazem sídlo OSVČ Praha.

Publikováno: 24. 10. 2020

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Katka Jandlová