Marketing

K vytvoření firemního image pomáhají i lepicí pásky

V dnešní době panuje na trhu prakticky ve všech odvětvích velká konkurence. Je to částečně dáno i tím, že je naše země součástí Evropské unie, takže zde mohou bez jakýchkoliv bariér podnikat i firmy ze zahraničí. O to důležitější je mít kvalitní marketing a dbát na firemní image. K jeho dotvoření mohou přispět i relativní detaily. Mezi ně se řadí třeba užívání lepicích pásek s potiskem.

Kdy vám lepicí pásky s potiskem přijdou vhod?

Kvalitní lepicí pásky s potiskem se vám hodí v případě, že expedujete nějaké zboží, případně potřebujete dopravit určité předměty svým obchodním partnerům apod. Zároveň se dají použít v okamžiku, kdy doručujete zásilky koncovým zákazníkům. I takovýto detail totiž může utkvět v hlavě lidí, což znamená, že se k vám zákazníci v budoucnu mohou znovu a znovu vracet. Tím pak logicky rostou firemní zisky a vaše společnost může obstát v boji s konkurencí.

Jaké máte možnosti?

Zásadní ale je, aby šlo o opravdu kvalitní pásky. Zvolit lze kupříkladu lepicí pásky s vrchním potiskem, který může být vytvořen jako logo vaší společnosti, případně zde lze natisknout nějaké heslo, jež je spojeno přímo s vaší firmou. Pro větší zabezpečení je lepší použít lepicí pásky z polypropylenu, na přepravu lehčích věcí ale v poklidu stačí klasické papírové lepicí pásky, jež se následně dají snadno odtrhnout.

Výrobce a prodejce pásek v ČR

Výrobou lepicích pásek s potiskem se v tuzemsku zabývá poměrně málo firem. Jednou z nich je společnost PÁSKY, o jejíchž produktech se dozvíte více informací na webových stránkách pasky.cz. K vyzkoušení je i online kalkulace, díky které se dozvíte, kolik za případnou objednávku zboží zaplatíte.

Lepicí PP pásky s potiskem se mohou jevit jako zbytečnost, za kterou není třeba utrácet. K vylepšení image je ale dobré myslet i na drobnosti, jakými jsou právě takovéto produkty.

Reklama

Chcete manažerský telefon na úrovni? Doporučujeme pořídit špičkový iPhone Xr od Applu!

Sofistikovaný ERP systém Money S4 vám pomůže zefektivnit podnikání.

Se službou iDoklad můžete snadno vystavovat a evidovat faktury online zdarma odkudkoliv!

eWay-CRM je profesionální software pro řízení projektů. Mějte vaše projekty pod kontrolou!

Vema je spolehlivý docházkový systém vhodný pro malé i velké společnosti.

Kde přijít k penězům

Práce v realitách

Pracovní vytížení, podle vašich možností. Staňte se realitním Andělem.

Cofidis půjčky

Půjčte si pohodlně z domova až 500 000 Kč na cokoliv.