Marketing

K vytvoření firemního image pomáhají i lepicí pásky

V dnešní době panuje na trhu prakticky ve všech odvětvích velká konkurence. Je to částečně dáno i tím, že je naše země součástí Evropské unie, takže zde mohou bez jakýchkoliv bariér podnikat i firmy ze zahraničí. O to důležitější je mít kvalitní marketing a dbát na firemní image. K jeho dotvoření mohou přispět i relativní detaily. Mezi ně se řadí třeba užívání lepicích pásek s potiskem.

Kdy vám lepicí pásky s potiskem přijdou vhod?

Kvalitní lepicí pásky s potiskem se vám hodí v případě, že expedujete nějaké zboží, případně potřebujete dopravit určité předměty svým obchodním partnerům apod. Zároveň se dají použít v okamžiku, kdy doručujete zásilky koncovým zákazníkům. I takovýto detail totiž může utkvět v hlavě lidí, což znamená, že se k vám zákazníci v budoucnu mohou znovu a znovu vracet. Tím pak logicky rostou firemní zisky a vaše společnost může obstát v boji s konkurencí.

Jaké máte možnosti?

Zásadní ale je, aby šlo o opravdu kvalitní pásky. Zvolit lze kupříkladu lepicí pásky s vrchním potiskem, který může být vytvořen jako logo vaší společnosti, případně zde lze natisknout nějaké heslo, jež je spojeno přímo s vaší firmou. Pro větší zabezpečení je lepší použít lepicí pásky z polypropylenu, na přepravu lehčích věcí ale v poklidu stačí klasické papírové lepicí pásky, jež se následně dají snadno odtrhnout.

Výrobce a prodejce pásek v ČR

Výrobou lepicích pásek s potiskem se v tuzemsku zabývá poměrně málo firem. Jednou z nich je společnost PÁSKY, o jejíchž produktech se dozvíte více informací na webových stránkách pasky.cz. K vyzkoušení je i online kalkulace, díky které se dozvíte, kolik za případnou objednávku zboží zaplatíte.

Lepicí PP pásky s potiskem se mohou jevit jako zbytečnost, za kterou není třeba utrácet. K vylepšení image je ale dobré myslet i na drobnosti, jakými jsou právě takovéto produkty.

Reklama

Vema je spolehlivý mzdový program vhodný pro malé i velké společnosti.

Chcete manažerský telefon na úrovni? Doporučujeme pořídit špičkový iPhone Xs od Applu!

Sofistikovaný účetní software Money S3 vám pomůže zefektivnit vedení účetnictví.

eWay-CRM je profesionální software pro řízení projektů. Mějte vaše projekty pod kontrolou!

Kde přijít k penězům

Práce v realitách

Pracovní vytížení, podle vašich možností. Staňte se realitním Andělem.

Cofidis půjčky

Půjčte si pohodlně z domova až 500 000 Kč na cokoliv.

Realitní makléř práce

Staňte se součástí týmu úspěšné realitní kanceláře pod značkou RE/MAX.