Restartujte svůj byznys po koronakrizi!

Nedaří se tak, jako dříve? Vaše firma spíš skomírá, než aby rostla? Nejste v tom sami. Svět se nachází v těžké situaci, která mnoho firem zahubí. Tu vaši ale nemusí. Postavte se k situaci čelem a proveďte restart svého byznysu. Samozřejmě ne sami. Náhled člověka zvenčí se vždycky hodí. To, co vy vnímáte jako problém, vlastně nemusí být skutečným zdrojem problému. Ve většině případů jsou potíže daleko komplexnější – a to právě dokáže vidět zkušený mentor. Mentoring tohoto typu nabízí firmám společnost Busyman.

Nejen nové firmy potřebují asistenci

Profesionálové z Busyman nejdříve nabízeli mentoring startupům a začínajícím firmám. Časem se na ně však přes kamarády, LinkedIn nebo jiné kanály začaly obracet i již fungující firmy. Firmy, které dříve rostly, ale najednou se jim růst zastavil. Společnosti, jež investují do vybavení a zaměstnanců, ale zisky jim nerostou. Právě pro takové je vhodný mentoringový program. Jak je popsáno v rozhovoru pro Byznysrestart.cz, mentoring je nabízen v 6 balíčcích. Ten nejmenší obsahuje jen rychlý feedback. Střední úrovní a nejlepší variantou je balíček Co-pilot. V tomto případě dostane firma přiděleného jednoho zkušeného mentora, který se ponoří do problémů a pomůže je vyřešit. Stačí s ním strávit jeden půlden týdně.

Cíl? Zvýšit obrat firmy čtyřikrát

Firma však nemusí mít přímo problémy, aby se jí vyplatilo požádat o pomoc zkušené mentory. Příkladem je případová studie pro českou firmu vyrábějící a prodávající kosmetiku a parfémy. Její obrat je 50 milionů Kč, pod vedením mentorů se chtějí do roku 2024 dostat na 200 milionů Kč. Do projektu jsou zapojení 2 mentoři, kteří připravili podrobnou stimulaci růstu obratu do roku 2024. V případové studii je k nahlédnutí.

Veškeré další informace a kontakt najdete přímo na webových stránkách Busyman.cz v sekci věnované mentoringu.

Publikováno: 16. 03. 2021 / Aktualizováno: 25. 06. 2023

Kategorie: Podnikání

Autor: Katka Jandlová