Finance

Když nevystačí peníze, může pomoct půjčka

Ceny zboží a služeb rostou rychleji než průměrná mzda. Mnoho rodin vychází tzv. od výplaty k výplatě a téměř každému se alespoň  jednou za život stane, že musí čelit nečekaným výdajům. I přesto, že se doporučuje mít v rodinném rozpočtu rezervu ve výši tří až šesti platů, málokdo má možnost si tuto rezervu vytvořit. V případě, že se dostaneme do finanční tísně, jsme nucení sáhnout po půjčce. V závislosti na tom, jak velkou sumu je potřeba si půjčit, se odvíjí, zda zvolit krátkodobou nebo dlouhodobou půjčku. Mezi krátkodobé řadíme ty se splatností do 1 roku.

Rychlost a spolehlivost šetří peníze

V případě, že se rozhodnete pro půjčku, si vše důkladně přepočítejte. Vždy mějte na paměti, že měsíčně budete muset z vašeho rozpočtu odečíst náklad ve výši splátky. Nastavte si proto splátku takovou, abyste byly schopni ji bez problému pokrýt. Začarovaný kruh, kdy se půjčka řeší jinou půjčkou, mnohdy končí exekucí. Zároveň je dobré myslet na to, že čím déle budete splácet, tím více půjčku přeplatíte. Pokud to tedy vaše možnosti dovolí, snažte se závazek splatit co nejrychleji.

Dlouhé návštěvy banky jsou minulostí

Strašákem pro všechny z nás je nekonečné papírování a hodiny strávené v bance. Díky moderním technologiím je tomu konec. Online půjčka ostatně není žádnou novinkou. Výhodou zřízení půjčky online je nejen ušetřený čas, ale také fakt, že peníze na účet dorazí do několika hodin od podpisu smlouvy a ke zřízení půjčky často stačí jen dva doklady totožnosti.

Na trhu je mnoho společností, které nabízí půjčky online v různých výších a s odlišnými parametry. Doporučujeme si důkladně prostudovat podmínky každé společnost a nevynechat ani tzv. poznámky pod čarou.

V případě, že potřebujete menší obnos na krátkou dobu, obraťte se na společnost Creditstar, u které si můžete půjčit až 7 000 Kč a dobu splácení nastavit na 5, 30, 60 až 90 dní. Pokud vám poskytovatel žádost schválí, odešle peníze do 15 minut na váš účet. Krátkodobá půjčka online ihned od společnosti Creditstar je navíc napoprvé zdarma.

Reklama

Chcete manažerský telefon na úrovni? Doporučujeme pořídit špičkový iPhone Xr od Applu!

Sofistikovaný ERP systém Money S4 vám pomůže zefektivnit podnikání.

Se službou iDoklad můžete snadno vystavovat a evidovat faktury online zdarma odkudkoliv!

eWay-CRM je profesionální software pro řízení projektů. Mějte vaše projekty pod kontrolou!

Kde přijít k penězům

Práce v realitách

Pracovní vytížení, podle vašich možností. Staňte se realitním Andělem.

Cofidis půjčky

Půjčte si pohodlně z domova až 500 000 Kč na cokoliv.