Opravdu znáte všechny výhody plachtové haly?

Kdo potřebuje rychle, levně a jednoduše získat nové prostory, objedná si plachtovou halu. Poslouží mu jako sklad i sportoviště. Víte, kde všude se dají využít a jaké mají plachtové haly výhody oproti běžným zděným budovám? Jestli ještě ne, po dnešním článku budete o něco moudřejší.

5 hlavních výhod

  1. Cena – Materiál i montáž plachtové haly vychází poměrně levně. V porovnání se stavbou klasické budovy zaplatíte za halu úplné minimum. Přitom se můžete spolehnout na kvalitu, odolnost a dlouhou životnost.
  2. Jednoduchá údržba – O plachtovou halu se nemusíte nijak zvlášť starat. Údržba je jednoduchá a levná, provoz pro vás neznamená žádné náklady.
  3. Vyrostou rychle – Montáž plachtové haly je blesková záležitost. Až ji jednou nebudete chtít, nebo ji jen budete potřebovat přestěhovat, zjistíte, že stejně rychle probíhá i demontáž. Oproti zděné budově je to velký rozdíl. Mobilní haly vedou!
  4. Kdykoliv se dá rozšířit – Doslova kdykoliv. A nepotřebujete k tomu žádné projektování.
  5. Snadno se přizpůsobí vašemu přání – Nezáleží, jaké máte s halou záměry, přizpůsobí se každému vašemu požadavku. Lze ji vybavit klimatizací i vytápěním, můžete ji nechat zateplit nebo do ní zavést osvětlení.

Jak se dají plachtové haly využít?

Přece jak vás napadne! Nejčastěji se používají jako skladové stany. Stejně dobře poslouží i jako party stan nebo sportoviště. Výjimkou není ani přeměna haly na hangár nebo třeba průmyslovou výrobnu. Záleží skutečně jen na vás a vaší fantazii. Nyní již o plachotvých montovaných halách víte vše, co jste vědět potřebovali. Zbývá snad jen tip na spolehlivého dodavatele. Jistotu dlouholetých zkušeností a špičkového servisu najdete u firmy Argoservis. Firmy zajišťující veškeré služby, jež se montáže plachtových hal týkají: úpravu terénu, dodání materiálu, montáž i demontáž. Více na argoservis.cz.

Publikováno: 14. 12. 2019

Kategorie: Podnikání

Autor: Katka Jandlová