Nepromarněte investiční příležitost v rezidenci Byty u parku. Už jen poslední byty!

Nová moderní rezidenční čtvrť s názvem Byty u parku se setkala s velkým zájmem nájemníků. Byt si zde můžete koupit nejen pro sebe, ale samozřejmě také jako investiční příležitost k pronájmu. Myslete však na to, že z důvodu velkého zájmu zbývají už jen poslední byty k prodeji. Určitě se vyplatí na tuto nabídku podívat, protože se jedná o nemovitosti v žádané lokalitě pražského Žižkova.

Dobrá adresa v moderní čtvrti je lákavá investice

Pražský Žižkov je samozřejmě velmi žádanou adresou v Praze. Nachází se v blízkosti Vinohrad, které nabízejí řadu dalších možností. Do centra to odsud není daleko, lokalita vypadá velmi dobře, je zde dostatek zeleně a 11 bytových domů o pěti podlažích je citlivě zasazeno do okolní krajiny. To vše a další faktory vytvářejí z tohoto místa výbornou investiční příležitost. Můžete si vybrat z nabídky volných bytů, které jsou dosud ještě k prodeji. Při pohledu na celý projekt je však na první pohled zřejmé, že ať už zde pořídíte libovolný byt a následně jej nabídnete k pronájmu, tak o zájemce nebudete mít nouzi. Celkový dojem z komplexu podporuje moderně řešená architektura, kde nechybí:
  • Terasy
  • Balkony a lodžie
Tyto členité prvky zajišťují propojení bytů s okolním prostředím, přičemž zároveň dodávají na atraktivitě. To podporuje také vnitřní dispoziční řešení jednotlivých bytů, které je velmi chytré a zajišťuje dostatek světla po celý den. Vhodný byt zde najdou jak jednotlivci a páry, tak rodiny s dětmi. Také skladba vašich nájemníků tak může být velmi pestrá, dle toho, jaký byt si zde pořídíte, zejména pak co do velikosti.

Atraktivní okolí

Nejsou to ale pouze samotné byty, co dělá hodnotu nemovitosti. Pořídit si zde můžete od jednopokojových až po pětipokojové byty, které jsou zasazeny v atraktivním prostředí pro život. Takový investiční byt na Praze 3 tak nabídne každému, kdo se zde ubytuje, například bohatou zeleň v podobě parku Židovské pece s možností provozovat četné sportovní aktivity či relaxovat. Bývalé nákladové nádraží Žižkov se zase v budoucnu stane novým městským centrem.

Publikováno: 29. 04. 2022

Kategorie: Reality

Autor: Katka Jandlová