Přivydělat si můžete i z pohodlí svého domova

Sen každého z nás je být pěkně doma a vydělávat peníze, aniž bychom museli každý den cestovat do zaměstnání. Máme pro vás hned tři způsoby jak na to. Zajímavé přivýdělky z domova, o kterých jste možná netušili Prakticky každý by chtěl vydělávat peníze z domova a není se čemu divit, výhod je nespočet. Neřešíte dress code, neztrácíte čas cestováním, neutrácíte zbytečné peníze za dopravu, a hlavně můžete být prakticky z minuty na minutu s vaší rodinou. Samozřejmě regulérní zaměstnání vždy prací z domova nahradit nejde, ale existuje několik způsobů, jak si nějakou tu korunu přivydělat.

Buďte kryptoměnový magnát

Kryptoměny před lety zažily obří boom a lidé skupovali prakticky každou, která se na trhu zrovna objevila. To však může být velmi nákladné a s nejistým výsledkem. Řešením je takzvaná těžba kryptoměn z domova. Stačí mít počítač, připojení k internetu a můžete začít těžit léty zavedené kryptoměny s opravdovou hodnotou jako například Bitcoin. Co si takzvaně „vytěžíte", je už vaše a záleží na vás, zda poté s kryptoměnou budete obchodovat na burze nebo si ji necháte na horší časy. Samozřejmě je otázkou, zdali se to v současné době ještě vyplatí, ale to už je na vašem odhadu.

Vysbírejte bonusy z online casin

I když to zní možná neuvěřitelně, tak chytrou hrou a využitím bonusů zdarma bez vkladu si můžete přilepšit i v online casinech. Ono zavedené dogma, že casina z hráčů peníze jen berou, už dávno neplatí. Je to z důvodu, že většina online casin nabízí finanční bonusy za registraci, což je obvykle suma v několik set korunové hodnotě. Registrační bonus bývá občas dokonce okamžitý, což znamená, že nemusíte ani hrát a bonus můžete rovnou vybrat. Častěji je však nutné bonus takzvaně „protočit" na libovolné hře a riskovat jeho prohru. Nicméně na to je recept hrát co nejnižší sázky, protože tím máte největší šanci, že bonus neprohrajete a zbude vám z něj většina.

Využijte své znalosti ze sportu

Když pomineme bonusy, hraním v online casinu se dlouhodobě vydělávat nedá, ale sázení na sporty je trochu jiná písnička. V Česku existuje spousta úspěšných sázkařů, kteří mají obrovský přehled napříč sporty a vydělávají si tak z domova pouze obíráním sázkových kanceláří. Takže pokud patříte mezi sportovní fanoušky a máte čuch na výsledky sportovních zápasů, zkuste online kurzové sázení. 18+ Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Řiďte se vaší jurisdikcí.

Publikováno: 10. 05. 2020 / Aktualizováno: 22. 05. 2023

Kategorie: Finance

Autor: Katka Jandlová