Prodej nebo pronájem nemovitosti? Nechte si pomoci od profesionálů

Řešíte prodej nebo pronájem nemovitosti a chcete mít všechno správně? Pokud v tomto oboru sami nemáte zkušenosti, rozhodně se vyplatí obrátit se na profesionály. Mnohdy jde totiž o velké peníze a transakce, které si zaslouží odbornou kontrolu a spolupráci s někým, kdo má v daném oboru více zkušenosti. Jak to funguje a proč je spolupráce s realitní kanceláří výhodná? To se dozvíte v tomto článku.

O prodej nemovitosti je postaráno od začátku až do konce

Když se rozhodnete spolupracovat s realitní kanceláří, budete okolo prodeje či sjednání pronájmu řešit minimum věcí. O většinu se totiž postará právě makléř. Zařídí profesionální nafocení a styling nemovitosti a postará se o zveřejnění inzerátu na několika místech. Komunikuje s případnými zájemci a koordinuje osobní prohlídky, které zaberou překvapivě mnoho času. A všechno tohle tak nemusíte dělat vy sami.

Právní služby a příprava smluv

Aby bylo při prodeji nemovitosti všechno v nejlepším pořádku, je potřeba mít řádně připravené smlouvy. Realitní kanceláře většinou zajišťují i právní servis spojený s prodejem či pronájmem nemovitosti. Máte tak jistotu, že smlouvy splňují aktuálně platné právní normy. Byty na prodej Karviná mají mnoho zájemců a ti také jistě ocení, když bude prodej probíhat správně pod dohledem realitního makléře.

Prodej za nejlepší možnou cenu a v krátkém čase

Při pohledu na rodinné domy na prodej v Havířově, zjistíte, že ty dobré nabídky jsou velmi rychle pryč. Právě spolupráce s realitní kanceláří přitom pomáhá urychlit proces prodeje a zároveň umožňuje získat aktuálně nejlepší cenu. Na takové spolupráci tak ve většině případů majitel vydělá. Nutnou podmínkou je však spolehlivá a kvalitní realitní kancelář. To si můžete zkontrolovat pomocí referencí od předchozích klientů.

Publikováno: 24. 01. 2022

Kategorie: Reality

Autor: Katka Jandlová