DEOM je specialista na 3D měřící přístroje. Co zákazníkům nabízí?

Pokud podnikáte v průmyslu, stavebnictví či podobném odvětví, zřejmě často řešíte otázku, jaké měřící přístroje v jednotlivých situacích použít. Skutečnost je však taková, že ne vždy využijete stejný typ přístroje, ovšem vymožeností současného trhu jsou takzvané 3D měřící přístroje, na které se v následujících řádcích zaměříme podrobněji. Prozradíme vám, čemu je potřeba věnovat největší pozornost a na koho se obrátit, abyste neprohloupili. Jednou ze společností, která nabízí 3D měřící přístroje, je DEOM. Působí na tuzemském trhu od roku 1994, přičemž od samotného zrodu se orientuje na obor průmyslového měření. Poskytuje však nejen měřící přístroje, ale ještě se zabývá poradenstvím, kalibrací, školením obsluhy měřících zařízení a samozřejmě nabízí i záruční a pozáruční servis.

3D skenery hrají v posledních letech prim

Společnost DEOM se před šesti lety stala výhradním dodavatelem produktů korejské značky SOLUTIONIX. Pod daným brandem najdete měřící skenery s bílým a modrým světlem. S danými přístroji snadno změříte výrobky od drobných rozměrů až po několik metrů. Potěší vás, že 3D skener je vhodný jak pro kontrolu, tak i reverse engineering. Slibuje automatický skenovací proces a výstup ve formě barevné mapy odchylek.

Jaké modely 3D skenerů si můžete koupit?

Zaměříme se na konkrétní modely. Oblíbený mezi 3D skenery je přístroj vystupující pod názvem REXCAN C500. Zvolit můžete variantu jak pro malé, tak i velké objekty. Použití měřícího přístroje je univerzální. Disponuje stativem, případně stojanem s automatickým stolkem. Záleží pouze na vás, jaké provedení vám vyhovuje. Samozřejmostí jsou různá zorná pole od 90 do 500 milimetrů. Přesnost je udávána od 0,01 do 0,03 milimetrů v závislosti na zorném poli. Dalším nabízeným řešením je REXCAN D500/D700 určený pro drobné předměty, například šperky. Jestliže tedy potřebujete měřit a kontrolovat malinkaté objekty a jejich detaily, REXCAN D500/D700 je ideální volbou. Jedná se navíc o perfektní doplněk k 3D tiskárně.

Publikováno: 01. 02. 2019

Kategorie: Podnikání

Autor: Katka Jandlová