Skladové místo pro zboží, které prodáváte na e-shopu? Máme!

Jste začínající e-shop anebo rychle se rozrůstající a trápí vás nedostatek místa ve skladu či příliš drahé pronájmy skladovacích prostor? Máme pro vás perfektní fulfillment pro e-shopy. Co to znamená a jak celý proces funguje? Velmi jednoduše, vše potřebné se dočtete v článku a na našich webových stránkách.

Co znamenají fulfillment služby

Fulfillment služba je taková služba, která se postará o komplexní skladovací servis zboží, které prodáváte na e-shopu. Obstará také stránku logistiky od převzetí zboží od vás, jeho uskladnění až po předání objednaný balíček zákazníkovi. Jediné, co tak zbyde na vás, je udržovat e-shop v chodu s kvalitním obsahem jak po produktové, tak textové stránce.

Jak proces funguje

Nejprve se podíváte na balíčky, které isklad nabízí. Vyberete si z balíčku start-up, melý e-shop, střední e-shop anebo velký e-shop. Vše závisí od toho, kolik objednávek měsíčně generujete. Nezáleží na tom, zda jich bude do 100 anebo nad 1 500. Postaráme se o vše. Následně se spolu spojíme a prodiskutujeme veškeré vaše přání a potřeby, abychom následně mohli aktivovat váš účet v intuitivním online software EGON, který vám poskytne dokonalý přehled o všem, co se s vaším zbožím bude dít, jakmile nám jej předáte. Uvidíte v něm objednávky, produkty, skladové zásoby a mnoho dalšího, co pro kvalitní chod svého e-shopu potřebujete vědět.

Po předání zboží vše uvedeme do procesu

Jakmile nám zboží doručíte, přijmeme jej na sklad, naskenujeme EAN jednotlivých položek, zboží jednotlivě zvážíme, změříme pro potřeby logistiky a následně vytvoříme profesionální produktové fotografie. Nakonec zboží uložíme na čisté a bezpečné místo v našem skladu.

A jak proběhne objednávka?

Po zadání objednávky zákazníkem okamžitě díky EGONu víme, zda je zboží skladem, či nikoliv. Pokud jej máme, začínáme kompletovat. Vše pečlivě zabalíme, aby nedošlo k poškození zboží při převozu, do balíčku navíc přidáme jakékoliv vámi doručené letáky, reklamní předměty, či dárky k nákupu. Poté zásilku předáme dopravci a ten jej přiveze tam, kam má. Reklamace či vrácení zboží samozřejmě také vyřídíme. Zaujala vás nabídka kvalitních skladovacích prostor a logistiky? Budeme se těšit na spolupráci s vámi.

Publikováno: 20. 07. 2022

Kategorie: Podnikání

Autor: Katka Jandlová