Tipy na rekvalifikační kurzy oborů, ve kterých se spolehlivě uplatníte

Stane-li se zaměstnání vaším celoživotním koníčkem, máte vyhráno. Život ale přináší různé situace a tak se může snadno stát, že vám stávající obor přestane vyhovovat nebo jste nuceni definitivně odejít. Je poměrně jedno, z jakého důvodu se tak stalo, důležité je nezůstávat dlouho na místě a situaci řešit. Využijte některý ze zajímavých rekvalifikačních kurzů a objevte v sobě nové nadšení v atraktivním oboru. Máme tu pro vás pět přitažlivých profesí místo určitě najdete.

Rekvalifikační kurz účetnictví

Účetnictví je základem každého podnikání. Mít přehled o příjmech a výdajích podniku se hodí i majitelům firem, ale ti se raději věnují předmětu svého podnikání. Rozkryjte tajemství financí a daní a přijměte výzvu systematizace faktur a souvisejících dokladů. Ovládnete-li tento obor, máte všude dveře otevřené. Skvělá účetní je největší poklad fungující firmy. Rekvalifikační kurzy účetnictví nabízí také možnost specializace např. pouze na oblast mzdové účetnictví. Tip: Pokud vás zajímají rekvalifikační kurzy nejen pro lokalitu Plzeň, vyzkoušejte orangeacademy.cz.

Rekvalifikační kurz personalistiky

Personalistika představuje zajímavý obor, ve kterém se naučíte všestranně pracovat s lidmi. Zdokonalíte se v oboru psychologie. Ať už ve smyslu vedení pracovních pohovorů s novými uchazeči, pozitivní i negativní motivace zaměstnanců nebo ukončování pracovního poměru. Je to velmi zajímavá profese, která vás obohatí nejen v profesním životě.

Rekvalifikační kurz online marketingu

Online marketing vás naučí pohybovat se ve světě internetové propagace. Prozradí vám, jak pracovat s cílovou skupinou, zajistit produktům přední místa ve vyhledávačích, jak vytvořit profesionální e-shop na míru zákazníkům a mnoho dalšího, co pak můžete uplatnit z pohodlí domova pro svůj záměr nebo pomoci s online marketingem někomu dalšímu.

Masérský rekvalifikační kurz

Pokud hledáte spíše fyzicky zaměřenou práci, vyzkoušejte masáže. Naučíte více o lidském těle, budete dělat voňavou a zároveň velmi prospěšnou činnost a poznáte spoustu nových příjemných relaxačních technik. Navíc budete stále v kontaktu s lidmi a prostřednictvím získaných znalostí zjistíte i více o sobě.

Kadeřnický rekvalifikační kurz

Patříte-li mezi ty, co rádi pečují o druhé, dokáží odhadnout, co komu sluší a celoživotně doma stříhá celou rodinu, ale nikdy se tomu nijak profesionálně nevěnovali, jděte do toho. Naučíte se pracovat s barvami, pečovat o vlasy i jinak než jen šamponem a kondicionérem a konečně budete mít možnost dát své kreativitě i trochu odbornější šmrnc. Nebojte se nových výzev a dejte svému životu nový směr.

Publikováno: 21. 02. 2020

Kategorie: Práce

Autor: Katka Jandlová