XFER je velkoobchod s textilem, kde koupíte i polokošile s reklamním potiskem

V mnoha firmách si vedení zakládá na jednotném způsobu oblékání, tedy třeba ve výrobních halách mají pracovníci stejná trička, ba i kalhoty. Jestliže máte i vy stejný požadavek na své zaměstnance, tak byste jim měli sehnat oděv sami, ostatně je to i vaší povinností. Právě pro takové případy slouží velkoobchod XFER, jenž se specializuje na reklamní trička, mikiny i polokošile. Ideální je, pokud necháte na oblečení vytisknout i logo vaší společnosti včetně názvu, potom se i z obyčejného trička stane opravdový pracovní dres. Pokud ho navíc bude váš pracovník nosit třeba také na nákupy do města, stane se tričko reklamním předmětem, díky němuž se můžete dostat do podvědomí široké veřejnosti.

Co všechno XFER nabízí?

Značka XFER na tuzemském trhu působí více než dvacet let. Jedná se o přímého výrobce reklamního textilu a distributora firemních, sportovních a volnočasových oděvů. Produktové portfolio společnosti je poměrně široké. Velice oblíbené jsou polokošile – dlouhý rukáv, které nacházejí uplatnění hlavně přes podzimní a zimní sezónu. S příchodem teplejšího počasí se dostávají do kurzu polokošile – krátký rukáv, ale i obyčejná trička. Všechny nabízené produkty jsou vyrobené ze stoprocentní bavlny, takže se vaši zaměstnanci budou během práce cítit opravdu příjemně, doslova jako v bavlnce.

U polokošil a triček to nekončí

Dále v širokém sortimentu zboží najdete mikiny, bundy, vesty a čepice. XFER se klidně stane i vašim dodavatelem sportovního oblečení nebo přímo pracovního oděvu a tašek. Zhlédnout můžete ještě sekci s výprodejem, kde najdete skvělé kousky za ještě lepší ceny. XFER je velkoobchod, takže stačí zaregistrovat svou firmu, vyplnit její fakturační údaje a kontaktní osobu, a potom se můžete směle pustit do nakupování.

Publikováno: 23. 05. 2019

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Katka Jandlová