Podnikání

Znáte franchising? Jedná se o velkou podnikatelskou příležitost

Obchodní jednání
Obchodní jednání

Franchising už dávno není neznámý pojem ve světě podnikání. I když pro někoho je to stále novinka, které nerozumí. Pojďme si tedy pojem “franchising” vysvětlit. Jestliže hovoříme o franchisingu, hovoříme po franšízovém podnikání spočívající v odkoupení licenčních smluv. Tím pádem si může franšízant, tedy ten, kdo licenci kupuje, otevřít firmu už vzniklé a fungující společnosti, což mu razantně usnadní vstup na podnikatelský trh. Najednou bude fungovat pod značkou firmy, která má své místo na trhu, která má svou stálou a vracející se klientelu, která má vyřešenou reklamu.

I když se může zdát, že franchising je poměrně snadné podnikání, není tomu tak. Máte za úkol pobočku udržet minimálně na takové úrovni, na jaké jsou ostatní pobočky, což není pro začínajícího podnikatele lehké, ale aspoň ihned uvidíte, jestli na to máte či nikoli.

Dalo by se říct, že to nejtěžší na podnikání je výběr samotné franšízy. Dnes se chtějí stovky firem rozšiřovat a rozvíjet na základě franchisingu, je to pro ně pohodlnější, je to pro ně jednodušší. Na základě franchisingu dnes podnikají nejen firmy zahraniční, ale právě i české, o to víc je výběr složitější a těžší.

Koho doporučujeme?

Pokud smíme poradit při výběru, doporučujeme firmu Extéria Market. Firma Extéria je dnes přední společností poskytující poradenství v oblasti BOZP a PO. Úspěšně funguje nejen na území České republiky, ale také na Slovensku.

Proč zvolit firmu Extéria Market?

Otázkou je, proč se rozhodnout právě pro firmu Extéria Market, co může přinést, co od ní očekávat? Firma Extéria je jednoznačně firma s potencionálem a budoucností, to ostatně dokazuje i fakt, že se neustále rozšiřuje nejen v Česku, ale také na Slovensku. Produkt firmy je jeden z mála, o němž se ví, že tu bude i v budoucnu. Poradenství v oblastech BOZP a PO budou firmy potřebovat i za dvacet let, vždyť se jedná o zákonnou povinnost.

Mimo jiné můžete vydělávat až sto tisíc korun měsíčně, a to už do jednoho roku.

Reklama

Vema je spolehlivý docházkový systém vhodný pro malé i velké společnosti.

Sofistikovaný ERP software Money S4 vám pomůže zefektivnit vaše podnikání.

Se službou iDoklad můžete snadno vystavovat a evidovat faktury online odkudkoliv!

eWay-CRM je profesionální CRM software, jež vám zefektivní řízení vztahů se zákazníky.

Kde přijít k penězům

Práce v realitách

Pracovní vytížení, podle vašich možností. Staňte se realitním Andělem.

Cofidis půjčky

Půjčte si pohodlně z domova až 500 000 Kč na cokoliv.