Investování do nemovitostí moderním způsobem. Jak na to?

V dnešní době stále více lidí hledá možnosti, jak výhodně investovat finanční prostředky, které mají našetřené. Vědí totiž, že je nestačí nechat v bance. Úroky v ní nezajistí postupnou ztrátu jejich hodnoty. V současné době českou ekonomiku drtí poměrně vysoká inflace a peníze rychle ztrácejí svoji reálnou kupní sílu. Investiční příležitosti tomu mohou do budoucna zabránit. Velmi chytrým řešením je vkládání peněz do nemovitostí. Nyní to lze provést snadno a pohodlně díky nové platformě Rentiér.

Investování do nemovitostí přes internet

Portál Rentiér nabízí příležitost výhodné investice do prémiových nemovitostí. Velkou výhodu přináší v tom, že vaše finanční prostředky můžete vložit online, stačí k tomu mít počítač, notebook, potažmo chytrý mobilní telefon s připojením k internetu. Investování do nemovitosti vám tak zabere jen minimum času a zvládnete ho na pár kliknutí.

Pravidelná renta

Důležitým bodem je renta. V případě, že použijete zmíněnou platformu, máte garantovaný výnos v poměrně zajímavých procentech. Renta vám bude vyplácena pravidelně každý měsíc na bankovní účet, případně ji lze dále investovat a neustále rozšiřovat vaše portfolio. Předností tohoto způsobu investice do nemovitostí je možnost vkládat i nižší finanční prostředky. Nemusíte mít tedy naspořené miliony korun tak, jako když kupujete nemovitost v rámci investice za běžných podmínek. Tím se tato platforma stává dostupnou pro daleko širší okruh občanů.

Investice bez starostí a stresu

V neposlední řadě je vhodné zdůraznit, že s nemovitostí, do níž investujete, nebudete mít prakticky žádné starosti, vše obstará společnost, jež projekt Rentiér zastřešuje. Nemusíte řešit správu nemovitosti, nic kolem nájemníků apod., což leckdy bývá pro některé zájemce o nemovitosti poměrně zásadní překážkou. Jde o moderní způsob investování, který může oslovit třeba právě vás.

Publikováno: 11. 03. 2022

Kategorie: Reality

Autor: Katka Jandlová