Investujte do bytu v nové rezidenci Malešický háj. Vrátí se vám to i s úroky!

Investice do bytů v posledních letech patří mezi velký trend. Aktuálně sledujeme ještě posilování tohoto trendu, a to v souvislosti s inflačními tlaky. Lidé zkrátka chtějí uložit své peníze lépe než na bankovní účet. A investiční byt je pro to skvělou příležitostí. Třeba právě v žádané lokalitě poblíž Malešického lesa, která nabízí klidné bydlení. Pokud byste si zde chtěli pořídit byt, tak určitě neotálejte, protože je k dispozici už jen několik málo bytů k prodeji.

Bydlení v maximálním soukromí

Žádanou lokalitu poznáte také podle toho, že se nové byty rychle vyprodají. Právě to je také případ rezidence Malešický háj, která je rezidenční čtvrti moderního střihu. Celkově je zde 107 bytů v rámci 5 bytových domů, kde jsou k dispozici i střešní penthousy pro každého, kdo má rád maximální soukromí. Nízký počet bytů je dobrým předpokladem pro opravdu klidné bydlení, které budete jinde v rámci Prahy hledat jen obtížně. Prvek soukromí akcentuje také členitá architektura s balkony, terasami a předzahrádkami. Pokud se rozhodnete pořídit si zde investiční byt, prakticky okamžitě zhodnotíte své prostředky a ochráníte je před inflací. Jakmile se rozhodnete byt pronajímat, vaše investice se vám vrátí i s úroky. Koupě bytu v Malešicích je zkrátka velmi dobrá trefa. Rozměry bytů jsou od 31 m2 po největší byty s rozlohou až 139 m2. Byty jsou tak vhodné pro bydlení jednotlivců i rodin.

Okolí toho nabízí hodně

Mezi další důvody, které předkládají zdejší byty jako skvělou příležitost k investici, patří lokalita jako taková. Jak jsme již zmínili, jedná se o dobrou adresu a žádné místo, které nabízí mnoho benefitů, jako je:
  • Dopravní dostupnost autem i MHD
  • Blízkost služeb, restaurací i kulturního vyžití
Ačkoliv bytové domy nabízí klidné bydlení, veškerá občanská vybavenost, kultura i zábava je v dojezdových vzdálenostech. Investiční byt na Praze 10 v dobré lokalitě znamená dlouhodobou investici, se kterou ani v budoucnu nebudete mít problémy. Právě takové byty patří mezi investicemi k nejlukrativnějším.

Publikováno: 30. 07. 2022

Kategorie: Reality

Autor: Katka Jandlová