Nemovitosti na investici, mají ještě smysl?

Ceny nemovitostí jdou aktuálně neustále nahoru. Byla by velká škoda, kdybychom do nemovitostí neinvestovali. Pokud máte nějaké peníze odložené stranou nebo pokud máte takzvanou finanční rezervu, doporučujeme investovat a nemovitosti jsou aktuálně to, do čeho se investovat vyplatí. Nehledejte ale nemovitosti v České republice, poohlédněte se po nemovitostech v zahraničí, protože právě zde stojí nemovitosti za koupi.

Určitě každým rokem zvažujete, kam pojedete na dovolenou. Co kdybyste to už do konce života řešit nemuseli? Když si koupíte nemovitost například na ostrově Roatan, budete mít ubytování zajištěno a každý rok se můžete vydat do Karibiku, kde strávíte nejkrásnější týdny či měsíce. A v době vaší nepřítomnosti můžete svou nemovitost pronajmout, tudíž to bude váš příjem navíc.

Existuje snad nějaký důvod, proč byste si nemovitost na Roatanu koupit neměli? Neexistuje.

Pokud jde jen o cestování a dovolenou, tak je spousty krásných míst a věříme, že místo v Karibiku často patří mezi místa, kde se Evropané rádi podívají častěji a na další ostrovy.

Další tipy na cestování a dovolenou: Kde se podívat po zime?

Proč právě ostrov Roatan?

Možná si říkáte, proč byste svou nemovitost měli koupit právě na ostrově Roatan. Je to prosté, ostrov Roatan v Hondurasu se dnes řadí k nejatraktivnějším místům na zemi a díky tomu, že je zde soukromí a klid, bude dovolená skutečně odpočinková. Nesetkáte se zde s hromadou turistů, jako tomu bývá v jiných koutech světa.

Navíc Roatan v Karibiku slibuje skutečně nádherné výhledy z apartmánů a dech beroucí křišťálové moře, které se nevidí jen tak někde na světě.

Kdo poradí s koupí nemovitostí?

Samozřejmě ne každý je expertem na nemovitosti. Pokud spadáte do skupiny lidí, kteří se nevyznají v nemovitostech, oceníte pomoc. Určitě na internetu najdete nejednu firmu, která se na tuto lokalitu zaměřuje. Nejen, že pomůže a poradí, ale taky zprostředkuje prodej nemovitostí a pomůže s případným pronájmem. Není tedy žádný důvod či nic, co by překáželo v koupi nemovitosti. Jen si stačí vybrat vaše letní sídlo, kde budete trávit své dovolené.  

Publikováno: 28. 02. 2023

Kategorie: Reality

Autor: Katka Jandlová