Pokladní systém ENTER: Všestranný a efektivní pomocník maloobchodníka

Pokladní systém ENTER přináší do světa maloobchodu a podnikání novou úroveň flexibilního a uživatelsky přívětivého řešení pro správu pokladen, fakturace a skladové evidence. Tento sofistikovaný software umožňuje vytvořit pokladnu přímo na vašem běžném notebooku nebo PC a přináší s sebou všechny klíčové funkce, které od pokladního systému očekáváte.

Jednoduchá a rychlá fakturace

Jednou z hlavních výhod, které systém ENTER nabízí, je jeho schopnost provádět rychlou a snadnou fakturaci. Bez ohledu na to, zda potřebujete vytvořit účtenku či detailní fakturu, tento software vám umožní to udělat během pár vteřin. Stačí vybrat položky z ceníku a přidat je do faktury. Navíc, díky možnosti načíst zákazníkovy údaje z adresáře nebo z registru ARES, se vyhneme zdlouhavému manuálnímu vyplňování informací.

Pokud potřebujete nástroj pro přiznání k dani z příjmu, sáhněte po jiném řešení od Kastner Software - programu FORM studio.

Vedení skladu

Správná skladová evidence je klíčová pro efektivní provoz a minimalizaci ztrát. Pokladní systém ENTER vám umožní sledovat zásoby zboží v reálném čase. Položky můžete snadno zařadit do skupin, což usnadní přepínání mezi různými kategoriemi. Díky automatizovanému odepisování prodaných zboží budete mít vždy aktuální přehled o množství zboží na skladě. Pokud potřebujete vytisknout uzávěrku pokladny, denní stavy a obraty, ENTER vám tuto možnost také poskytne.

Snadná obsluha pro každého

Jedna z hlavních priorit při vývoji pokladního systému ENTER byla snadná obsluha. Nezáleží na tom, zda jste zkušený obchodník nebo začínáte podnikat, tento software je navržen tak, aby si s ním poradil každý. Stačí zadat cenu, kód položky - anebo načíst čárový kód a transakce je hotová.

Minimální investice s maximálními výhodami

Pokud se obáváte vysokých investičních nákladů spojených s nákupem hardwarové pokladny, pokladní systém ENTER přichází s řešením. Můžete využít jakýkoliv běžný PC, notebook či tablet s operačním systémem Windows 7 až 11. To znamená, že můžete dokonce využít i starší zařízení nebo levný notebook. Investice do softwarového pokladního systému je pouze zlomkem ceny tradiční hardwarové pokladny, a to při zachování všech nezbytných funkcí.

Systém ENTER není pouze pokladním softwarem, ale také plnohodnotným fakturačním programem s integrovanou skladovou evidencí. Tím pádem dostáváte komplexní řešení pro efektivní řízení svého obchodu, bez zbytečného přepínání mezi různými aplikacemi.

Pokladní systém ENTER představuje inovativní a všestranné řešení pro maloobchodníky a podnikatele, kteří hledají spolehlivý a uživatelsky přívětivý nástroj pro správu svého obchodu. S funkcemi jako jednoduchá fakturace, sledování zásob a minimální investice do pořízení softwaru, je ENTER skvělou volbou pro moderní dobu podnikání. Více se dozvíte na https://www.kastnersw.cz/enter.

Publikováno: 24. 08. 2023 / Aktualizováno: 28. 08. 2023

Kategorie: Finance

Autor: Katka Jandlová