Nová etapa výstavby v Praze na Žižkově láká na investiční byty

Pořídit si investiční byt ve výtečné lokalitě je vždy trefou do černého. Nájmy rostou a zájemců přibývá, což hraje také do karet. A do třetice, je možnost koupit byt v rámci zajímavého developerského projektu, protože společnost Metrostav Development spustila prodej jednotek v rámci nové etapy výstavby Byty na Vackově. Stačí si jen vybrat z katalogu, který čítá na 208 položek s dispozicemi od 1+kk po 5+kk. Který bude váš?

Vackov: nová čtvrť uvnitř Žižkova

Doby, kdy se ulicemi Žižkova procházely živly podobné Fešákovi Hubertovi a pražská galérka měla obšancované všechny místní hospody, jsou pryč. Třetí pražská část prošla mohutnou modernizací a dnes patří mezi nejzajímavější v celé metropoli a v rámci Žižkova vlastně vzniká nová obytná čtvrť – Vackov, což je dáno předešlými etapami výstavby v ulicích Na Vackově, Rixdorfská, Olgy Havlové a Malešická. Právě podél posledně jmenované se budují i čtyři moderní bytové domy s více než dvěma stovkami bytů.

Garsonky i pětipokojové byty

A jaké jednotky katalog nabízí? Investiční byt na Žižkově může být s dispozičním řešením 1+kk až 5+kk, přičemž všechny byty potěší prostorným balkonem nebo terasou, v přízemí se nabízí jednotky s terasami. Pro uložení sportovního nářadí nebo vybavení a sezónních věcí může posloužit komora, která je k některým bytům v ceně. Současně lze dokoupit garážové stání v podzemním podlaží, což ocení majitelé vozů, protože jejich auto bude vždy bezpečí a připraveno k jízdě nehledě na venkovní povětrnostní podmínky a mráz.

Vše na dosah

V centru metropole a s veškerými službami a sociální a občanskou vybaveností v okolí, to jsou benefity, pro které stojí za to zažádat o hypoteční úvěr. Třetí městská část totiž nabízí svým obyvatelům naprosto vše, co potřebují. Bonusem je zeleň, protože Žižkov patří mezi nejzelenější čtvrtě v Praze. Současně je též centrem sportovního vyžití v létě na koupališti Pražačka i v zimě na ledové ploše pod žižkovskou věží. Nudit se nebudou ani milovníci kultury, protože je tato čtvrť domovem Žižkovského divadla Járy Cimrmana stejně jako mnohých dalších divadel a kulturních scén.

Publikováno: 01. 11. 2022

Kategorie: Reality

Autor: Katka Jandlová