Už máte ve firmě vyřešeny BOZP a PO?

Až čtyřicet procent podnikatelů neví, co je to bezpečnost práce a požární ochrana. A díky své nevědomosti nemají tyto dvě oblasti ani vyřešené, což znamená, že při příchodu neohlášené kontroly ze státní správy se stane jedna jediná věc, a sice dostanou pokutu, která se může dostat až do výše několik set tisíc korun. Pokud patříte k nevědomým podnikatelům, je načase, abyste začali podnikat bezpečně, tedy abyste si BOZP a PO vyřešili. A jestli na to nemáte čas, zkrátka využijte služeb společnosti, která se na to specializuje. V současné době se na BOZP a PO zaměřuje nejedna společnost. Využijte však služeb firmy Extéria, která v nedávné době začala nabízet zajímavý balíček služeb BOZP a PO. Jedná se o balíček nazvaný velice trefně, a sice Klídek, který zahrnuje roční služby společnosti.

Nebojte se kontrol ze státní správy

Pokud jste dodnes žili ve strachu a v obavách, že přijde neohlášená kontrola ze státní správy, s novým ročním balíčkem služeb BOZP a PO se už nemusíte bát. Roční balíček zahrnuje všechny pravidelné činnosti, které jsou potřebné k tomu, aby se splnila vaše zákonná povinnost v oblasti BOZP a PO. Roční balíček služeb nazvaný Klídek zahrnuje tedy vše, co potřebujete k tomu, abyste v případě kontrol ze státní správy prošli na výbornou.

Co je obsahem balíčku?

Jak jsme zmínili, obsahem balíčku jsou všechny pravidelné činnosti, které potřebujete ke splnění zákonné povinnosti v oblasti BOZP a PO. Součástí balíčku je však také odborně způsobilá osoba, která se nejen postará o školení zaměstnanců v BOZP a PO, ale také hlídá pravidelné termíny školení a prověrek a mimo jiné vás může zastoupit v případě, že kontrola zaklepe na dveře.

Kde balíček služeb mohu objednat?

Výhodou ročního balíčku služeb Klídek je to, že je možné ho objednat online, a to vyplněním formuláře na www.bezpecnepodnikani.cz.

Publikováno: 30. 10. 2018

Kategorie: Podnikání

Autor: Katka Jandlová

Tagy: bozp